Anadolu Sigorta Hackathon Başvuruları Başladı

Anadolu Sigorta Hackathon, sigortacılıkta hayatı kolaylaştıracak dijital teknolojiler (websiteleri ve akıllı telefon uygulamaları dahil) oluşturulmasını teşvik etmek amacını taşıyan bir etkinliktir. Belirli bir göreve (iş) ilişkin olarak birlikte bir Ekip olarak çalışmaya istekli, farklı yetenek ve becerilere sahip katılımcılardan ekipler (aşağıda tanımlanacaktır) kurulur. Anadolu Sigorta Hackathon, sigortacılığa ve ilgili alanlara ilişkin hizmet ve uygulamalar geliştirmek amacıyla öğrenciler, tasarımcılar, geliştiriciler veya pazarlamacılar gibi çok geniş bir profile hitap eden bir yarışmadır.

Hackathon’a kayıt; 03/09/2018 – 17/10/2018 tarihleri arasında web sitesi üzerinde yer alan form doldurularak yapılır. Kayıt esnasında, Hackathon fikrine ilişkin sunum, daha önce yapılan benzer çalışmalara ait -referans niteliğinde- dokümanlar (yazılı, işitsel veya görsel olabilir) kayıttaki bilgilere ek olarak, Ekip üyelerinin özgeçmişleri (zorunlu) ve ilgili olduğu düşünülen diğer dokümanlar (isteğe bağlı) başvuruya eklenir.

Hackathon’u, Şirketimizin İstanbul Kavacık’taki Genel Müdürlük binasında yapacağız. Konaklama da yine etkinliğimizin olduğu aynı ortamda olacak. Katılımcılarımızın konaklama için kendilerinin bir şey getirmesine gerek olmayacak. Gerekli tüm ortam ve malzemeleri Anadolu Sigorta olarak biz temin edeceğiz.

Anadolu Sigorta Hackathon’a katılım tamamen ücretsizdir.

ÖDÜLLER
Hackthon’da yarışıp ilk 3’e giren proje ekipleri, ekip başına ödül kazanmaya hak kazanacaklar. İlk 3’e giren ekiplerimize ayrıca online eğitim ödülümüz de olacak.

1.lik Ödülü : 20.000 TL
2.lik Ödülü : 10.000 TL
3.lik Ödülü : 5.000 TL