Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Üsküdar Şubesi, koronavirüs sürecinde gençler için “TT Ol” Toplu Taşımada Olaylar Fotoğraf Yarışması:

Dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen koronavirüs süreci gençlerin eğitim ve öğretim hayatlarına da olumsuz şekilde etki ediyor. Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Üsküdar Şubesi bu süreçte gençler için birbirinden güzel yarışmalar düzenliyor.

BOL ÖDÜLLÜ VE SEÇENEKLİ YARIŞMALAR

Gençlerin ilgi alanına göre seçebilecekleri bir yarışmanın mutlaka olacağını belirten AGD Üsküdar Şube Başkanı Kazım Cihat Kılınçarslan, gençlerin bu yarışmalardan birine veya birkaçına başvurarak pandemi sürecinin evdeki yorgunluğuna güzel bir alternatif sağlamış olabileceklerini söyledi.

AGD Üsküdar tarafından hazırlanan yarışmalar ve ödülleri şöyle;

“TT Ol” Toplu Taşımada Olaylar Fotoğraf Yarışması: Yarışmanın kapsamı, toplu taşıma araçlarındaki her türlü duygusal, güldürücü veya ironik anlar olarak belirlendi. Yarışmanın ödülleri; her kategoride birinciye 1.000 TL, her kategoride ikinciye 500 TL, her kategoride üçüncüye mansiyon ödülü. Yarışmaya buradaki link üzerinden formu doldurarak katılmak mümkün.