Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Üsküdar Şubesi, koronavirüs sürecinde gençler için Fair System / Fair-Play Chess Tournament

BOL ÖDÜLLÜ VE SEÇENEKLİ YARIŞMALAR

Dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen koronavirüs süreci gençlerin eğitim ve öğretim hayatlarına da olumsuz şekilde etki ediyor. Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Üsküdar Şubesi bu süreçte gençler için birbirinden güzel yarışmalar düzenliyor.

Gençlerin ilgi alanına göre seçebilecekleri bir yarışmanın mutlaka olacağını belirten AGD Üsküdar Şube Başkanı Kazım Cihat Kılınçarslan, gençlerin bu yarışmalardan birine veya birkaçına başvurarak pandemi sürecinin evdeki yorgunluğuna güzel bir alternatif sağlamış olabileceklerini söyledi.

AGD Üsküdar tarafından hazırlanan yarışmalar ve ödülleri şöyle;

Fair System / Fair-Play Chess Tournament: TSF satranç yarışmaları talimatlarının, prosedürlerinin, uygulama yönergelerinin ilgili kısımları, FIDE kuralları ve chess.com topluluk kurallarının geçerli olduğu yarışmada birinciye 2.000 TL, ikinciye ise mansiyon ödülü verilecek. Yarışmaya katılmak için buradaki linkte bulunan formu doldurmanız gerekiyor.