Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Üsküdar Şubesi, koronavirüs sürecinde 1001 Gözle Kardeşlik Kısa Film ve Senaryo Yarışması

Dünyayı ve ülkemizi derinden etkileyen koronavirüs süreci gençlerin eğitim ve öğretim hayatlarına da olumsuz şekilde etki ediyor. Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Üsküdar Şubesi bu süreçte gençler için birbirinden güzel yarışmalar düzenliyor.

Gençler için salgındaki süreci fırsata çevirecek olan yarışmalar arasında; satranç turnuvası, bilgi yarışması, deneme yarışması, şiir yarışması, fotoğraf yarışması ve kısa film yarışması bulunuyor. Bilgi ve genel kültür ilgi alanlarının dışında gençlerin yoğun ilgi gösterdiği oyun olan PUBG için de bir turnuva düzenleniyor.

BOL ÖDÜLLÜ VE SEÇENEKLİ YARIŞMALAR

Gençlerin ilgi alanına göre seçebilecekleri bir yarışmanın mutlaka olacağını belirten AGD Üsküdar Şube Başkanı Kazım Cihat Kılınçarslan, gençlerin bu yarışmalardan birine veya birkaçına başvurarak pandemi sürecinin evdeki yorgunluğuna güzel bir alternatif sağlamış olabileceklerini söyledi.

AGD Üsküdar tarafından hazırlanan yarışmalar ve ödülleri şöyle;

1001 Gözle Kardeşlik Kısa Film ve Senaryo Yarışması: Yarışmaya, süresi 10 dakikayı aşmayan kurmaca filmler katılabilir. Yarışma sonunda birinciye 7.000 TL, ikinciye 2.500 TL, üçüncüye ise 1.000 TL ödül verilecek. Yarışmaya (https://forms.gle/me1emNeGTV8VcNTH6) link üzerinden formu doldurarak katılabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

six + 15 =