Amerika da Work and Travel

ÜNİVERSİTELİLER! AMERİKA’DA ÇALIŞIN, PARA KAZANIN, DİLİNİZİ GELİŞTİRİN How To Get Your Boyfriend Back After A Break VE TATİL YAPIN..!

Work and Travel programı, ülkemizde popülaritesi her geçen yıl artan bir “Kültürel Değişim” programıdır. Türk üniversitelerinden binlerce öğrencinin katıldığı ve  öğrencilerin unutulmaz deneyimler kazandığı WAT programı, katılımcılara İngilizcelerini geliştirme ve yaz tatillerinde Amerika’da çalışıp para kazanma fırsatı sağlar.
Oxford International ile Amerika’da Work and Travel programına katılmak ve kabul edilmek artık çok daha güvenli ve sorunsuz. Oxford International Amerika’nın en güvenli ve tecrübeli sponsor kurumlarının Türkiye temsilcisidir ve öğrencilerin işleri ve konaklamalarını sponsor kurum garantisiyle organize eder. Amerika’da yeni kurallar gereği mutlaka sponsor kurumların güvencesiyle Work and Travel’a katılmak tavsiye edilmektedir.
Oxford International, Work and Travel başvurunuzu en kısa sürede ve kolayca yapabilmeniz için hazırlamanız gereken evrakların örneklerini ve listesini ekte bulabilirsiniz.
İnternet sitemizde örnekleri yer alan hazırlamanız gereken evraklar;

– Yukarıdaki evrakları hazırlayıp gönderiniz ve 250 USD ön kayıt ücreti elden veya ekteki banka hesabına yatırınız ve dekontu scan yoluyla gönderiniz.

– Oxford International dosyanızı Amerika’da ki “sponsor” kuruma gönderecek ve size uygun olabilecek iş seçenekleri sunulacaktır

– İş seçimini gerçekleştiren öğrenci, 15 gün içinde kalan program ücreti olan 1250 USD ödemelidir.

– DS 2019 (yasal çalışma izni) formu gelecek ve Oxford International size ABD konsolosluklarından vize randevusu alacaktır. Vizeye gitmeden 1 hafta önce vize ücreti olan 140 USD herhangi bir TEB Bankasına ABD konsolosluk hesabına yatırılmalıdır. 55 USD sevis ve pin ücreti ise Oxford International hesabına ödenmelidir. İsteyen öğrenci 55 USD’yi kalan program ücreti olan 1250 USD ile beraber 1305 USD olarak ödeyebilir.

– Vize onayını alan öğrenciye Oxford International uygun fiyatlara uçak bileti sağlar, dileyen öğrenci kendiside uçak biletini organize edebilir.
Work and Travel programına sorunsuz katılım için erken başvuru gerekir, lütfen başvurularınızı 30 Aralık 2011 öncesinde gerçekleştirin. Başvuru için Tıklayınız!..

Work and Travel Programına sizde  Oxford International ve Oxford House College güvencesi ile katılabilirsiniz. Her türlü sorularınız için lütfen bizle irtibata geçiniz.

Başarılı bir yurtdışı eğitim ve kariyer dileklerimizle..

 

Oxford House College bünyesinde faaliyet gösteren Oxford International tarafından yürütülen Work and Travel programına kayıt yaptıran herkese, Oxford House College tarafından WAT İngilizce kursu ve Amerika’ya uyum ve hazırlık dersleri ücretsizdir.

How To Get Your Boyfriend Back After A Break