ALGORITHM WORKSHOPS PROJESİ HIZ KESMİYOR

Koordinatörlüğünü Keziban UZA ve Ebru SUSUR’un yaptığı projenin Şubat ayı yine dolu dolu geçmiş. Sömestiri evlerinde çeşitli aktivitelerle eğlenerek ve birçok beceri kazanarak geçirdiler. Soğuk kış günleri için atık malzemelerle atkılar yaıldı. Pet bardaklarla harika süslü sepetler yapıldı…. Herbiri birbirinden güzel kuklalar….vs.

Şubat ayındaki Beceri Atölyesi nde birde uzman konuk davetleri oldu, VANTROLOG Hatice Sena İMEL, Hatay Ortaokulu Psikolojik Danışman ve Rehberlik Öğretmeni Halil BAYRAKTAR. Önce güvenli internet üzerine bilgiler verildi.

Daha sonraki haftalarda Çocuklar atölye görevinde çoraplarla yaptıkları kuklalarını konuşturmadan önce ,uzmanından dudak kıpırdatmadan kukla konuşturma tekniklerini dinlediler.Tadına doyum olmayan ve ısrarla öğrencilerin tekrarını istediği bir söyleşi olmuş.Bu sıkıntılı ve yorucu süreçte öğrencileri bu ortamlarda uzaklaştırıp kendi iç dünyalarıyla hayalleriyle buluşturan öğretmenlerimizi ve Hatice Sena İMEL ‘ tebrik ediyoruz.İlginç ve başarılı çalışmalarının devamını dileriz…