ALFEMYA SONUÇLARI

7.ALTINBAŞAK FEN MATEMATİK YARIŞMASI  YAPILDI

                Özel Altınbaşak Eğitim Kurumları tarafından yapılan ve geleneksel hale gelen “Altınbaşak Fen Matematik Yarışması(ALFEMYA)”nın 7.si 15 Nisan Cuma günü saat 10:00’da Özel Altınbaşak Bedri Ayhan Lisesi’nde yapıldı.

 

 

Gnl.S.     Okulu             Adı Soyadı

1 EĞİRDİR SÜLEYMAN DEMİREL İ.Ö.O YASİN ÇALIŞKAN

2 NAZMİYE DEMİREL İLKÖĞRETİM OKULU SENEM CEYLAN

3 NAZMİYE DEMİREL İLKÖĞRETİM OKULU KIVANÇ KORKMAZ

4 ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU BURAK DAĞLI

5 ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU ZEYNEP ŞİFA DEMİRCİ

6 ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU BAŞAK DEMİR

7 MUSTAFA ŞENER İLKÖĞRETİM OKULU NİHAN ŞAHİNER

8 IYAŞ SELÇUKLU İLKÖĞRETİM OKULU NUR FİDAN ÇAM

9 EĞİRDİR SÜLEYMAN DEMİREL İ.Ö.O MUSTAFA AKBAŞ

10 EĞİRDİR SÜLEYMAN DEMİREL İ.Ö.O ÜMİT ŞENOL

11 ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU BÜŞRA TOPCU

12 ZEHRA ULUSOY İLKÖĞRETİM OKULU FURKAN YALDIZ

13 MAVİKENT İLKÖĞRETİM OKULU ZEKİ SAİD İNCEKARA

14 MUSTAFA ŞENER İLKÖĞRETİM OKULU GÖKHAN CEVHER

15 NAZMİYE DEMİREL İLKÖĞRETİM OKULU BEYZA EMİNE VAROL

16 MUSTAFA ŞENER İLKÖĞRETİM OKULU İREM AYLİN ÖZKAN

17 ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU ÜNAL AKDEMİR

18 MUSTAFA ŞENER İLKÖĞRETİM OKULU MÜCAHİT YOLDAŞ

19 MERKEZ ÖĞRETMENLER İ.Ö.O BİLGEH* ÇİÇEK

20 MUSTAFA ŞENER İLKÖĞRETİM OKULU M FATİH KESKİN

21 HALIKENT İLKÖĞRETİM OKULU KARDELEN KAYA

22 ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU FURKAN CANKURT

23 ALİ HAYDAR ALBAYRAK İ.Ö.O NİCAT BABANLI

24 CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU MEHMET UYSAL

25 İMKB İLKÖĞRETİM OKULU MELEK AVANOĞLU

26 IYAŞ SELÇUKLU İLKÖĞRETİM OKULU ASLI AVCI

27 ALİ HAYDAR ALBAYRAK İ.Ö.O MEHMET MEHMET

28 İMKB İLKÖĞRETİM OKULU OSMAN BÜYÜKALAYLI

29 SENİRKENT CUMHURİYET İ.Ö.O CUMANUR KARATAŞ

30 HALIKENT İLKÖĞRETİM OKULU ALİ ATEŞ

31 MERKEZ BAHÇELİEVLER İ.Ö.O AHMET ÖZDEMİR

32 NAŞİDE HALİL GELENDOST İ.Ö.O SADULLAH GÜLTEKİN

33 NAZMİYE DEMİREL İLKÖĞRETİM OKULU OKAN KAŞLI

34 SENİRKENT YÜKSELİŞ İ.Ö.O AYÇAGÜL ERTEKİN

35 ALAYBEYOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU AHMETHÜSEYİN OKUMUŞ

36 SENİRKENT TURAN İLKÖĞRETİM OKULU BÜŞRA TORTOP

37 ALİ HAYDAR ALBAYRAK İ.Ö.O ZEKİYE ONAT

38 MUSTAFA ŞENER İLKÖĞRETİM OKULU FATİH ANIL YİĞİT

39 MUAZZEZ VE YAŞAR ŞAPÇI İ.Ö.O RUMEYSA ÇETİN

40 ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU ALİ EMRE BARDAK

41 NAŞİDE HALİL GELENDOST İ.Ö.O GÖKHAN BURAK ÖZCAN

42 NAŞİDE HALİL GELENDOST İ.Ö.O SEHER ÇAKMAK

43 HAFIZ İBRAHİM DEMİRALAY RAMAZAN KAPLAN

44 İMKB İLKÖĞRETİM OKULU ÖMER SEYFİ BİLGİLİ

45 MERKEZ ÖĞRETMENLER İ.Ö.O AHMET EREN

46 MERKEZ BAHÇELİEVLER İ.Ö.O TARIK KAĞAN ÖZCAN

47 HALIKENT İLKÖĞRETİM OKULU MERVE YAVUZ

48 EĞİRDİR SÜLEYMAN DEMİREL İ.Ö.O ARİF KAAN TÜRKER

49 HALIKENT İLKÖĞRETİM OKULU MERT AVCU

50 IYAŞ SELÇUKLU İLKÖĞRETİM OKULU ESMA BETÜL AYDIN

51 NAZMİYE DEMİREL İLKÖĞRETİM OKULU NİLAY YORGANCILAR

52 SENİRKENT YÜKSELİŞ İ.Ö.O HATİCE BÜŞRA ARSLAN

53 MERKEZ FATİH İLKÖĞRETİM OKULU RUKİYE MELAL YEŞİLYURT

54 SİDRE 2000 İLKÖĞRETİM OKULU DURDANE YALÇIN

55 MERKEZ FATİH İLKÖĞRETİM OKULU AYŞE ERGİN

56 CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU BERK UYSAL

57 MERKEZ ÖĞRETMENLER İ.Ö.O MURAT NURİ BESLER

58 MUSTAFA ŞENER İLKÖĞRETİM OKULU KÜBRA ÖZEN

59 ÖĞRENCİLER İLKÖĞRETİM OKULU MUSA BATIR

60 ZEHRA ULUSOY İLKÖĞRETİM OKULU ŞAMİL BOZTEPE

61 YAHYA KEMAL BEYATLI İ.Ö.O TURGAY ELÇİ

62 IYAŞ SELÇUKLU İLKÖĞRETİM OKULU İZEL YENİSOY

63 MAVİKENT İLKÖĞRETİM OKULU ETHEM ZAFER ARABACI

64 NAZMİYE DEMİREL İLKÖĞRETİM OKULU İREM KARAER

65 ZEHRA ULUSOY İLKÖĞRETİM OKULU ECENAZ TÜRK

66 MUSTAFA ŞENER İLKÖĞRETİM OKULU ÜMRAN TURAN

67 NAZMİYE DEMİREL İLKÖĞRETİM OKULU ARDA GÜL

68 HAFIZ İBRAHİM DEMİRALAY FATMA ECE TANDOĞAN

69 ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU MEHMET ALBAYRAK

70 MAVİKENT İLKÖĞRETİM OKULU H MÜNTEHA İNANICI

71 MUAZZEZ VE YAŞAR ŞAPÇI İ.Ö.O SEÇKİN TAŞ

72 ZEHRA ULUSOY İLKÖĞRETİM OKULU GÜNAY ÇELİKKAYA

73 GÖNEN GÖLBAŞI İLKÖĞRETİM OKULU EREN SARI

74 HAFIZ İBRAHİM DEMİRALAY TUĞBA UĞURCAN

75 MUAZZEZ VE YAŞAR ŞAPÇI İ.Ö.O MUSTAFA ÜZMEN

76 SİDRE 2000 İLKÖĞRETİM OKULU MERVE SEVEN

77 ZEHRA ULUSOY İLKÖĞRETİM OKULU TALHA İNCİ

78 GÜLİSTAN İLKÖĞRETİM OKULU MEHMETMAHSUM KARTAL

79 MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU MURAT GÜNAYDIN

80 NAZMİYE DEMİREL İLKÖĞRETİM OKULU MUSTAFA ANIL KILIÇ

81 SENİRKENT YÜKSELİŞ İ.Ö.O RAMAZAN DÜZGÜN

82 MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU MUSTAFA ARSLAN

83 HALIKENT İLKÖĞRETİM OKULU BÜŞRA ÇETİNKAYA

84 MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU ÖZGÜR KORKMAZ

85 MERKEZ ÖĞRETMENLER İ.Ö.O MERVE DEMİR

86 ALİ HAYDAR ALBAYRAK İ.Ö.O BURAK DOĞAN

87 EĞİRDİR SÜLEYMAN DEMİREL İ.Ö.O BETÜL KAPTAN

88 İMKB İLKÖĞRETİM OKULU RABİA SARI

89 NAŞİDE HALİL GELENDOST İ.Ö.O BETÜL DEMİR

90 IYAŞ SELÇUKLU İLKÖĞRETİM OKULU HATİCE KÜBRA SEZER

91 GÜLİSTAN İLKÖĞRETİM OKULU YASEMİN ÇINAR

92 YEDİŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU UFUK ARSLAN

93 IYAŞ SELÇUKLU İLKÖĞRETİM OKULU MEHMET ERYILMAZ

94 MUAZZEZ VE YAŞAR ŞAPÇI İ.Ö.O UMUT GÖKSU

95 SELAHATTİN SEÇKİN VE ÖĞRETMENLER İ.Ö.O MUSTAFA SOYÇİÇEK

96 İMKB İLKÖĞRETİM OKULU AYŞE ASLANBAŞ

97 ŞEHİT KORAY AKOĞUZ İ.Ö.O FATMA ÇANKAYA

98 ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU C BUĞRA ATAYETER

99 YEDİŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU TUĞBA NUR AYDEMİR

100 MAVİKENT İLKÖĞRETİM OKULU RIZA BULUT

101 MERKEZ FATİH İLKÖĞRETİM OKULU BURCU AKKURT

102 ZEHRA ULUSOY İLKÖĞRETİM OKULU SELAHATTİN CANTÜRK

103 GÜLİSTAN İLKÖĞRETİM OKULU HATİCE TATOĞLU

104 MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU CİHAT KAHRAMAN

105 MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU RABİA ÇEVİK

106 MERKEZ FATİH İLKÖĞRETİM OKULU HANNE GÖK

107 ALAYBEYOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU SAFA ÖZFİDAN

108 ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU TUNAHAN ÖZDOĞAN

109 KAMİLE GÜRKAN İLKÖĞRETİM OKULU BÜŞRA PARLAK

110 MERKEZ BAHÇELİEVLER İ.Ö.O KEMAL YILDIRIM

111 MUAZZEZ VE YAŞAR ŞAPÇI İ.Ö.O AHMET YILMAZ

112 SENİRKENT YÜKSELİŞ İ.Ö.O KÜBRA KAR TUĞ

113 SİDRE 2000 İLKÖĞRETİM OKULU AYŞE ÇELİK

114 ALİ HAYDAR ALBAYRAK İ.Ö.O ARZU ÖZEN

115 CUMHURİYET İLKÖĞRETİM OKULU MUHAMMET SARIKAYA

116 HALIKENT İLKÖĞRETİM OKULU AFRANUR SÖNMEZ

117 ÖĞRENCİLER İLKÖĞRETİM OKULU RÜŞTÜ SERHAT CİRİT

118 YAHYA KEMAL BEYATLI İ.Ö.O HAVVA ÖZYILMAZ

119 GÜRKAN İLKÖĞRETİM OKULU SÜLEYMAN SANCAR

120 NAZMİYE DEMİREL İLKÖĞRETİM OKULU NUREFŞAN DOKUMACI

121 SENİRKENT TURAN İLKÖĞRETİM OKULU RABİA BETÜL KARLI

122 HALIKENT İLKÖĞRETİM OKULU MAKBULE PALA

123 ZEHRA ULUSOY İLKÖĞRETİM OKULU AZİME DEMİR

124 GÜLİSTAN İLKÖĞRETİM OKULU EBRU KARADEMİR

125 MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU FURKAN KOÇAK

126 MUAZZEZ VE YAŞAR ŞAPÇI İ.Ö.O AYŞEGÜL TANER

127 NAZMİ TOKER İLKÖĞRETİM OKULU DENİZCAN YILMAZ

128 ALAYBEYOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU SAİT GÜL

129 HALIKENT İLKÖĞRETİM OKULU TAHİR ÇAG I SEZGİN

130 GÜLİSTAN İLKÖĞRETİM OKULU HASAY ŞEVİK

131 ÜLKÜ İLKÖĞRETİM OKULU OSMAN ALPER KÜLLAÇ

132 YEDİŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU BÜŞRA PALA

133 ZEHRA ULUSOY İLKÖĞRETİM OKULU OSMAN GENCER

134 GÜLİSTAN İLKÖĞRETİM OKULU HACI HÜSEYİN KARTAL

135 NAŞİDE HALİL GELENDOST İ.Ö.O BÜŞRA KARAKOÇ

136 YAHYA KEMAL BEYATLI İ.Ö.O HATİCE ÖZTÜRK

137 HALIKENT İLKÖĞRETİM OKULU ALPCAN YILDIZ

138 İMKB İLKÖĞRETİM OKULU EMİNE FEYZA ARLI

139 YEDİŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU ESRA BOYEKİN

140 GÜLİSTAN İLKÖĞRETİM OKULU GÜLŞADE KOYUNCU

141 KAMİLE GÜRKAN İLKÖĞRETİM OKULU ALPCAN ARIÇ

142 MAVİKENT İLKÖĞRETİM OKULU SEVDENUR ÇELİKÖRS

143 SENİRKENT CUMHURİYET İ.Ö.O KÜPRA HİZAN

144 YAŞAR ULUCAN İLKÖĞRETİM OKULU İBRAHİM AKKUŞ

145 MERKEZ ÖĞRETMENLER İ.Ö.O CENNET GÜNDÜZ

146 NAZMİ TOKER İLKÖĞRETİM OKULU YASİN KALAYCI

147 HALIKENT İLKÖĞRETİM OKULU AYŞENUR KÜÇÜKÇAKIR

148 MERKEZ FATİH İLKÖĞRETİM OKULU EZGİ AYAN

149 YAŞAR ULUCAN İLKÖĞRETİM OKULU RECEP TAYYİP ERCAN

150 YAHYA KEMAL BEYATLI İ.Ö.O SERPİL YALÇIN

151 EĞİRDİR BARLA İLKÖĞRETİM OKULU VESİLE ÖZKALE

152 EĞİRDİR BARLA İLKÖĞRETİM OKULU ELİF NURDA N KARACAN

153 NAZMİYE DEMİREL İLKÖĞRETİM OKULU BEYZA GÜNEY

154 ALAYBEYOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU ÇAĞATAY KÜÇÜKOĞLU

155 ALİ HAYDAR ALBAYRAK İ.Ö.O BURAK UYSAL

156 EĞİRDİR BARLA İLKÖĞRETİM OKULU KADİME NUR ERDİ

157 KAMİLE GÜRKAN İLKÖĞRETİM OKULU LEYLA SARIŞAHİN

158 SENİRKENT YÜKSELİŞ İ.Ö.O HASAN RECEP ÖZCAN

159 YEDİŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU KADİR NAR

160 YAHYA KEMAL BEYATLI İ.Ö.O ŞERİFE ATA

161 ÖĞRENCİLER İLKÖĞRETİM OKULU MERVE AYDEMİR

162 YAŞAR ULUCAN İLKÖĞRETİM OKULU HAMİDE REFİA ÖCAL

163 EĞİRDİR BARLA İLKÖĞRETİM OKULU SÜMEYRA SARIKAYA

164 GÜLİSTAN İLKÖĞRETİM OKULU BÜŞRA BAYSN

165 MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU TOLGA UYANIK

166 MERKEZ BAHÇELİEVLER İ.Ö.O CEVHER DAYI

167 ÖĞRENCİLER İLKÖĞRETİM OKULU GÖZDE NAZLI ÇÖĞENDER

168 ŞEHİT KORAY AKOĞUZ İ.Ö.O HASAN GEMİCİ

169 ALAYBEYOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU KAYA AYVALI

170 SELAHATTİN SEÇKİN VE ÖĞRETMENLER İ.Ö.O İLYAS ÖZÇELİK

171 SENİRKENT CUMHURİYET İ.Ö.O MEHMET ŞEN

172 SİDRE 2000 İLKÖĞRETİM OKULU HATİCE BİLGE

173 YEDİŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU AYŞE BEDRİYE YAMAN

174 SİDRE 2000 İLKÖĞRETİM OKULU HATİCE YİĞİT

175 MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU AYŞE ÜZMEN

176 SENİRKENT CUMHURİYET İ.Ö.O MÜRÜVET AKARSLAN

177 ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU EMRAH YILMAZ

178 EĞİRDİR SÜLEYMAN DEMİREL İ.Ö.O ORKUN TEMÜR

179 NAŞİDE HALİL GELENDOST İ.Ö.O AYŞENUR KOCABAŞ

180 GÜRKAN İLKÖĞRETİM OKULU AYŞENUR KARAKARA

181 SENİRKENT TURAN İLKÖĞRETİM OKULU TÜRKAN KESKİN

182 MERKEZ BAHÇELİEVLER İ.Ö.O ÖMER FARUK UYSAL

183 GÜRKAN İLKÖĞRETİM OKULU AHMET M ERÇAKIR

184 MERKEZ ÖĞRETMENLER İ.Ö.O MERVE DEVECİ

185 EĞİRDİR BARLA İLKÖĞRETİM OKULU ŞERİFE ÖZKURT

186 MAVİKENT İLKÖĞRETİM OKULU TUBA GÖRMEZ

187 MERKEZ-BAĞLAR İLKÖĞRETİM OKULU FATMA SİNEM SAĞLAM

188 YEDİŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU RAHMAN UNCU

189 ZEHRA ULUSOY İLKÖĞRETİM OKULU MEHMET ALP BUHURCU

190 MERKEZ-BAĞLAR İLKÖĞRETİM OKULU AYŞENUR BAYRAM

191 GÜRKAN İLKÖĞRETİM OKULU GONCA GÜL YILDIRIM

192 SENİRKENT CUMHURİYET İ.Ö.O EGE SAĞLAM

193 SENİRKENT TURAN İLKÖĞRETİM OKULU ELİF SARE KİRAZLI

194 YEDİŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU HABİBE ÇAKI

195 GÜLİSTAN İLKÖĞRETİM OKULU BÜŞRA YAMAN

196 MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU AYŞE GÜL SEYHAN

197 EĞİRDİR BARLA İLKÖĞRETİM OKULU RUMEYSA NUR ARIDAŞ

198 ÖĞRENCİLER İLKÖĞRETİM OKULU OSMAN KILINÇ

199 ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU TUĞBA CAN

200 KAMİLE GÜRKAN İLKÖĞRETİM OKULU MEHMET SEFA ERDOĞAN

201 YEDİŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU MUHAMMED CAN

202 SELAHATTİN SEÇKİN VE ÖĞRETMENLER İ.Ö.O FATMA DİKYAR

203 GÜLİSTAN İLKÖĞRETİM OKULU TUĞBA GÜL

204 SELAHATTİN SEÇKİN VE ÖĞRETMENLER İ.Ö.O AYŞENUR AVCU

205 MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU SÜMEYYE DUDU TÜRKCAN

206 MERKEZ BAHÇELİEVLER İ.Ö.O HAVVANUR YILMAZ

207 MERKEZ FATİH İLKÖĞRETİM OKULU ÇAĞATAY SU

208 SENİRKENT CUMHURİYET İ.Ö.O MUSTAFA ÇALIŞKAN

209 NAZMİ TOKER İLKÖĞRETİM OKULU ŞERİFE ÖZKUL

210 YAHYA KEMAL BEYATLI İ.Ö.O ŞEYMA NUR SARIYILDIZ

211 ALAYBEYOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU İSMAİL GÜRÇAY

212 GÜRKAN İLKÖĞRETİM OKULU TUĞBA SAYILIR

213 SELAHATTİN SEÇKİN VE ÖĞRETMENLER İ.Ö.O M FARUK YILMAZ

214 SELAHATTİN SEÇKİN VE ÖĞRETMENLER İ.Ö.O ÖMER ALİ DEMİRBAŞ

215 GÜRKAN İLKÖĞRETİM OKULU RABİA GÜLFİDAN

216 SİDRE 2000 İLKÖĞRETİM OKULU ŞERİFE NUR KAYACAN

217 ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU HİLAL AYGÜN

218 MERKEZ-BAĞLAR İLKÖĞRETİM OKULU FADİME MANİSA

219 ÖĞRENCİLER İLKÖĞRETİM OKULU BURAK ERDOĞAN

220 YAŞAR ULUCAN İLKÖĞRETİM OKULU ŞERİFE KARACEYLAN

221 YEDİŞEHİTLER İLKÖĞRETİM OKULU HASAN YUNUS İNAN

222 YAŞAR ULUCAN İLKÖĞRETİM OKULU DİLEK KEKLİK

223 ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU ESRA KARABULUT

224 MERKEZ-BAĞLAR İLKÖĞRETİM OKULU ŞERİFE KURT

225 ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU MÜRVETGAMZE KABACALI

226 KAMİLE GÜRKAN İLKÖĞRETİM OKULU YAĞMUR KURUL

227 KAMİLE GÜRKAN İLKÖĞRETİM OKULU SALİHA YÜCE

228 SENİRKENT YÜKSELİŞ İ.Ö.O SENEM CEVİZKAYA