Albaraka Garaj Girişim Hızlandırma Programı

Albaraka Garaj Girişim Hızlandırma Programı

Fikrinizin yanındayız.
Biz herkesin iyi bir fikri olduğuna inanıyoruz. Teknoloji tabanlı iş fikirlerinizin / projelerinizin desteklendiği Startup Hızlandırma Merkezi Albaraka Garaj’da girişiminizin hızla gelişmesi ve hayata geçmesi için tüm desteğimizi size sunuyoruz.

Sizi destekliyoruz.
Gerçek problem yaşayan müşterilerden, saha personelinden, ihtiyaçları tespit eden ve onlara hızlıca tepki verebilecek küçük / yalın girişimlerden gelen iyi fikirler bizim için en önemli kaynak. Bu konuda startupların ve şirketlerin birbirlerinden öğrenmeleri gereken çok şey var. Biz Albaraka Garaj’da bu fikirleri finans endüstrisi özelinde iyileştirmek için çalışıyoruz.

Finans alanındaki ve diğer sektörlerdeki yenilikçi teknoloji girişimleriyle çalışarak siz girişimcilere danışmanlık hizmeti veriyor, aynı zamanda işlerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz maddi ve manevi tüm desteğimizi sunuyoruz.

Sağlanan Destekler
Finansal destek
Yatırımcılara projenizin tanıtımı
Deneyimli girişimci danışmanlığı
Bilgi paylaşımı odaklı ofis alanı
Hukuk danışmanlığı
Eğitim ve Atölye Çalışmaları

Aradığımız Özellikler
Açık fikirli ve hayallerini gerçekleştirmek için gerekli motivasyon ve yeteneğe sahip olan tutkulu ekipleri, yenilikçi, teknoloji tabanlı ve ölçeklenebilir ürün ya da hizmet geliştirmiş ve bu girişimini büyütme hayali kuran şirketleri, Albaraka Garaj Startup Hızlandırma Programı’na başvurmaya davet ediyoruz.


Sektörel İlgi Alanlarımız

Fintek
Chatbot
İslami Fintek
Ödeme Sistemleri
Kitle Fonlama
Blockchain
Bigdata
Yapay Zeka
Nesnelerin İnterneti
Sigorta Teknolojileri

Başvuru Sürecimiz

1. Başvuru
2. Uzman Değerlendirme
3. Yüzyüze Görüşme
4. Hızlandırma Programı
5. Yatırımcı Sunumu
6. Mezuniyet