Aklı Gece Gündüz Bilimde Olanlar 13-15 Ağustos’ta Uludağ’da Buluşuyor

Sizlere yıllar boyunca Science Expo, Bilimsel Geceleme ve AstroFest gibi organizasyonları sunan ekipten ülkemizin sayılı etkinliklerinden biri olmaya aday bir etkinlik;

AstroWES Uludağ…

Şehrin gürültüsünden ve metropol hayatın ışık kirliliğinden uzak Bursa’da doğa ile iç içe harika bir ortamda Doğa ve Astronomi Şenliği AstroWES’de Perseid meteor yağmurunu gözlemlemeye hazır mısınız? Cevabınız ‘Evet’ ise 13-15 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan bu unutulmaz görsel şölen için biletinizi şimdiden alın!

AstroWES; sizlere 1-20 Haziran ve 20-30 Haziran tarihlerinde özel fiyat avantajları sunuyor.

İlk olarak 1-20 Haziran arası 30 odada %25 indirim fırsatı sizleri bekliyor.
Diğer dönemde ise 20-30 Haziran arasında 50 odada %15 oranında indirim fırsatı sizleri bekliyor olacak.

Daha önce duyurduğumuz gibi sizlere Haziran sonuna kadar özel teklifler sunacağız.

Kamp programı olarak düzenlenen AstroWES ile doğada yeni keşiflere çıkabilir, astronomi- bilim alanlarında birbirinden önemli isimlerin düzenlediği söyleşilere katılabilir ve eğlendirirken öğreten atölye çalışmalarında yerinizi alabilirsiniz.

7’den 70’e doğayı ve astronomiyi seven, ilgi duyan herkes için uygun olan AstroWES’de organizasyon dahilindeki 3 gününüzü unutulmaz bir şekilde geçirmeniz adına dolu dolu bir program sizleri bekliyor.

Aileniz, dostlarınız, sevdikleriniz ile gönül rahatlığıyla katılım gösterebileceğiniz organizasyon içerisinde geceleri gökyüzünün eşsiz güzelliğini ve kamp programı içerisindeki tarihlerde gerçekleşecek olan Perseid meteor yağmurunu şehrin ışık kirliliğinden uzak, harika bir atmosferde inceleyebilirsiniz.

Ailecek unutulmaz bir deneyim için sizleri Uludağ’a davet ediyoruz.

Detaylı bilgi ve başvuru için;

https://www.westeam.net/astrowes-2021

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.