Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Ödüllü Proje Yarışması

Akdeniz Üniversitesinin ilk Uluslararası Ödüllü Proje Yarışması InnoProject 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kongre Salonunda yapılacaktır. Katılımcıların ve yarışmacıların aynı zamanda melek yatırımcılar ve sanayici iş adamlarıyla buluşmalarını sağlayacak olan bu organizasyon Akdeniz Üniversitesi’ne bağlı, Ar&Ge Topluluğu, Genç Kalite Topluluğu ve Teknoloji Transfer Topluluğu’nun ortak etkinliğidir.

Söz konusu etkinliğe, TOBB Antalya Genç Girişimciler Kurulu olarak sponsor desteği sağlanmaktadır. Etkinlik hakkında detaylı bilgilere web adresinden ulaşılmaktadır.

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLK ÖDÜLLÜ PROJE YARIŞMASINI YAPIYOR

AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ İLK ÖDÜLLÜ PROJE YARIŞMASINI YAPIYOR
Akdeniz Üniversitesinin ilk Uluslararası Ödüllü Proje Yarışması InnoProject 29-30 Nisan 2015 tarihlerinde Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Kongre Salonunda yapılacaktır.
Katılımcıların ve yarışmacıların aynı zamanda melek yatırımcılar ve sanayici iş adamlarıyla buluşmalarını sağlayacak olan bu organizasyon Akdeniz Üniversitesi’ne bağlı, 2 öğrenci topluluğunun ortak etkinliğidir.
Proje yarışması kapsamında Akdeniz Üniversitesi
*Ar&Ge Topluluğu

ve

*Genç Kalite Topluluğu’nun
koordinatörlüğünü üstlendiği bu yarışmaya InnoProject partnerlerinden de tam destek sürüyor.

InnoProject yarışması 4 farklı alanda yapılacak olup katılımcıların da bu başlıklar altında başvurmaları gerekmektedir. Alanında başarılı ve Yarışmamızın jüri komisyonu deneyimli iş adamlarından ve alanında yetkin akademisyenlerden oluşmaktadır. Jürimiz projeleri derinlemesine incelerken, gelecek vaat eden projeleri yatırımcılara sunma fırsatı yakalanacaktır.
Proje yarışması kapsamında gerek Fuar Alanında gerek ilk etkinlik akşamı yapılacak olan Networking Kokteyli ile melek yatırımcılar ve iş adamları her an yarışmacılarımızla iletişim halinde olacaklardır.

Yarışma kategorileri:
• Teknoloji ve Ar- Ge
• Enerji Verimliliği
• Sosyal Fayda ve İnovasyon
• E-Ticaret