Akbank VOB 3. Sanal Portföy Yarışması

Okul sanal, portföy sanal, ödüller gerçek!

Akbank VOB 3. Sanal Portföy Yarışması başlıyor!

 

Vadeli İşlem ve Opsiyon Borsası hakkındaki teorik bilginizi pratikte test etme fırsatı sunan, Ekonomist Dergisi ve VOB’un katkılarıyla düzenlenen Akbank VOB 3. Sanal Portföy Yarışması başlıyor… 

3 Ekim’de başlayacak olan yarışmamızda, 100.000 TL sanal para ile VOB’da doğru pozisyonları alarak bir aylık süreçte en yüksek portföy değerine ulaşan yarışmacıyı büyük ödül bekliyor. 3 Ekim – 31 Ekim tarihleri arasında en yüksek portföy değerine ulaşan;

 

  • Birinci yarışmacı 5.000 TL,
  • İkinci yarışmacı 3.000 TL,
  • Üçüncü yarışmacı 2.000 TL,

 

para ödülünün sahibi olacak. Dereceye girin, büyük ödülü kazanma fırsatı yakalayın!

Gerçek VOB piyasasının dinamiklerini tecrübe edebileceğiniz yarışmamızda, bütün emirler gerçek seans saatleri içinde gerçekleşiyor ve gerçek piyasanın tüm kazanç fırsatlarını sağlarken, risklerini de yansıtıyor. 

Ayrıca VOB’u okulunda öğrenme fırsatı Akbank VOB Okulu’nda… VOB’un uzmanı olmak istiyorsanız 5 seviyeden oluşan eğitim için http://yatirimci.akbank.com.tr/vobokulu.aspx adresini ziyaret edebilir, sorularınızı uzman ekibimize sorabilirsiniz. 

VOB Okulu ile sahip olduğunuz teorik bilgiyi sanal portföy yarışması ile pratiğe dönüştürün…5.000 TL para ödüllü Sanal VOB Yarışmamıza kayıt olmak için tıklayın. 

Yarışmaya ilişkin gelişmeler Akbank web sayfalarından, Ekonomist Dergisi ve www.ekonomist.com.tr ‘den de takip edilebilirsiniz. 

Yarışma kuralları için tıklayın