Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Başlıyor

Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları Dünyanın Saygın Üniversitelerinin Katılımıyla Başlıyor
2001 yılından bu yana Türkiye’deki en kaliteli katılımcı ve ziyaretçi portföyüne sahip yurtdışı eğitim fuarlarını düzenleyen Akare Fuarcılık, yılın ilk fuarını 2-3 Mart tarihlerinde İstanbul Hilton’da düzenliyor. Fuarlar, 5 Mart’ta Ankara’da, 7 Mart’ta İzmir’de devam edecek ve 9 Mart tarihinde Konya’da sona erecek.

Amerika, İngiltere, Kanada, İspanya, Avustralya ve İtalya gibi dünyanın 20 farklı ülkesinden gelen 100’e yakın üniversitenin katıldığı Akare Yurtdışı Eğitim Fuarları’nda ziyaretçiler; dil eğitimi, üniversite öncesi temel eğitim, iki ve dört yıllık ön lisans, yüksek lisans (master & doktora), sertifika ve yaz okulları programlarının yanı sıra vize başvuruları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekler.

Akare Fuarlarında Bir İlk: Ücretsiz Sertifikalı İnsan Kaynakları Eğitimleri
İstanbul Hilton’da gerçekleştirilecek olan fuarda 12:00-13:00 saatlerinde öğrencilere CVyolla.com tarafından insan kaynakları eğitimleri verilecek ve tüm katılımcılar sertifikalarını ücretsiz olarak alabilecekler. Eğitimlere katılmak isteyen öğrenciler 2-3 Mart tarihlerinde saat 13.00’te gerçekleştirilecek olan fuara 1 saat önce gelerek Kişisel Vizyona Uygun Kariyer Hedefi Belirleme, İş Arama Yöntemleri, Özgün ve Fark Edilen CV Hazırlama ve Mülakatta Etkin İletişim konularında eğitim alabilecekler.

Akare’den Örnek Proje: “Daha İyi Bir Gelecek İçin El Ele”
Yine ilk kez bu fuarda bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirilecek. “Daha İyi Bir Gelecek El Ele” adındaki sosyal sorumluluk projesi kapsamında Akare fuarlarına katılan yabancı okulların katılım bedeli olarak Akare’ye ödedikleri tutarın bir kısmı imkanları kısıtlı çocukların eğitimleri için burs olarak kullanılıyor olacak.

Ücretsiz Seminerler!
Akare fuarları boyunca İstanbul, Ankara, İzmir ve Konya’da 35 adet ücretsiz seminer düzenlenecek. Hem konsolosluk yetkilileri hem de okul yetkilileri tarafından verilecek bu seminerler herkesin katılımına açık olacak.

ASUS’tan 10 Tablet Hediye!
Akare’nin teknoloji sponsoru ASUS online kayıt olan 10 öğrenciye tablet bilgisayar hediye edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin