AI ve ML Dünyasına Bir Adım Atmak İster Misiniz?

GDG Cloud Bursa

GDG Cloud Bursa tarafından düzenlenen AI Logs bünyesindeki 3 etkinlikten ikincisi ile 20 Mart’ta GDG Cloud Bursa Youtube kanalında.

 

Pek çok farklı firmadan alanında uzman kişilerin katılımı ile gerçekleşecek AI&ML Summit, yapay zeka ve machine learning alanı ile tanışmak isteyenleri bekliyor. Garanti BBVA, Google, Facebook, Siemens, Turkcell, Trendyol, Yemeksepeti gibi sektörlerden öncü firmaları ağırlıyor. AI&ML Summit çevrimiçi olarak 20 Mart saat 15.00’da GDG Cloud Bursa youtube Kanalında gerçekleştirilecek.

Yapay zekanın günümüzdeki yeri

Firmaların neden yapay zeka tercih etmeleri gerektiği gibi bir çok konuya değinecek olan etkinliğe buradan ulaşabilirsiniz.

 

Python Kampı ile başlatılan AI Logs serüveni AI&ML Summit’in ardından Tensorflow Kampı ile noktalanacak. Tensorflow’un önemli detaylarına değinecek ve bu dünyaya büyük bir adım atmanızı sağlayacak AI Logs Tensorflow Kampı AI&ML Summit’in ardından GDG Cloud Bursa Youtube kanalında yerini alacak. Detaylar için GDG Cloud Bursa sosyal medya hesaplarını takipte kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

seven − 1 =