AI [Tomorrow Summit]

Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz AI [Tomorrow Summit], dünyadan ve Türkiye’den birbirinden değerli konuşmacıları ve iş insanlarını bir araya getirecek. Yapay zeka konusunda başarılı çalışmalara imza atmış resmi kurumları ve markaları, sektörel bazda düzenlenecek olan oturumlarda ağırlayacağız.

Geleceğe ışık tutan yapay zeka odaklı çalışmaları dinleyeceğiniz oturumlarda, Türkiye AI ekosistemine dair en güncel bilgileri paylaşarak bu alandaki bireysel ve kurumsal yetkinliklerin artırılmasına katkı sağlamak en büyük hedefimiz.

AI konusunun Türkiye’deki gelişimine katkı sağlayacak hararetli tartışmalara, başarı hikâyelerine, kurumsal çözümlere ve henüz gün ışığına çıkmamış araştırma verilerine en yakından tanık olacağınız AI [Tomorrow Summit]’e bekliyoruz.

Türkiye’de ilk kez yapay zeka odaklı çalışmaların ödüllendirileceği ve tamamen online olarak gerçekleştirilecek AI [Tomorrow Summit]’e sosyal medya adreslerimiz ve YouTube üzerinden canlı olarak katılabilirsiniz.

Geleceğe geç kalmamak için sen de AI [Tomorrow Summit]’e gel.

#GeleceğeGeçKalma
Yapay zeka…

Hepimizin bildiği üzere son zamanların en popüler olgusu…

Özünde geleceği insanlık adına daha yaşanabilir, kolay ve etkili kılması için üretilen devrim niteliğinde bir teknoloji.

Yapay zeka yakın gelecekte hayatımızın her alanına nüfus etmiş olacak. Başlama tuşuna basıldığı andan itibaren adeta dünyanın kendi etrafında dönme hızını hissedeceğimiz bir etki oluşacak.

İşte tam da bu yüzden, AI [Tomorrow Summit]’i düzenlemeye karar verdik.

AI [Tomorrow Summit], katılımcıları için başarısı kanıtlanmış yapay zeka çalışmalarının dünya çapındaki yeni gelişmeler ışığında ele alınacağı interaktif bir platform oluşturmak amacıyla Yapay Zeka Politikaları Derneği (AIPA) ekibi tarafından projelendirildi.

AI üzerine hararetli tartışmalara ortak olmaya, başarı hikayeleri dinlemeye, kurumsal çözümlere ve henüz gün ışığına çıkmamış araştırma verilerine ulaşmaya, bilgi paylaşımına ve yapay zeka ağı oluşturmaya AI [Tomorrow Summit]’e bekliyoruz.

Türkiye’de ilk kez yapay zeka odaklı çalışmaların da ödüllendirileceği AI [Tomorrow Summit], kamuoyuna açık bir şekilde sosyal medya platformlarından canlı yayınlanacak.

Yapay zeka ‘‘Geleceğe geç kalmayın’’ diyor ve
herkesi AI [Tomorrow Summit]’e bekliyoruz.

https://aitomorrowsummit.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

two × three =