Aeneas Sanat ve Felsefe Günleri

Bu sene ikincisi Altınoluk Aeneas Butik Otel’de gerçekleşecek olan Aeneas Sanat ve Felsefe Günleri, ülkenin felsefe alanındaki tartışma yaşamına katkıda bulunmak ve bu alandaki öncü isimlerle toplum arasında bir buluşma noktası olmak için yola çıktı. İTÜ, M.S.G.Ü., ODTÜ, 9 Eylul ve Boğaziçi Üniversitesi’nden eğitimcilerin felsefe üzerine sohbet seansları, müzik dinletileri ve gezi aktivitelerinden oluşan etkinliğe katılım ücretsizdir. Katılımcılara etkinlik sonunda katılım sertifikası verilecektir.

Etkinlikler ücretsiz olmakla birlikte, rezervasyon gereklidir ve katılımcı sayısı sınırlıdır. Akademisyenleri ve akademisyen adayı öğrencileri de birbiriyle buluşturmayı amaçlayan bu organizasyon için Club Afrodit’te Yarım Pansiyon (kahvaltı-akşam yemeği dahil) 75TL’den, Aeneas Butik Otel’de YP 130TL’den başlayan fiyatlar ile indirimli konaklama seçenekleri de sunuluyor. Rezervasyonlar direkt oteller aracılığı ile yapılıyor (iletişim bilgilerini altta bulabilirsiniz) ve etkinlik için ayrıca bir rezervasyona gerek kalmıyor.

Bu konaklama seçeneklerini değerlendirmeden etkinliğe katılmak isteyen katılımcılara kayıt yaptırmaları için özellikle hızlı davranmalarını öneriyoruz.

Neşeli karşılaşmaları örgütlemek için Kazdağları’nda görüşmek üzere!

Kayıt ve Rezervasyon için:

Aeneas Butik Hotel:
Telefon: +90 266 378 0969

Club Afrodit Tatil Köyü:
Telefon: +90 266 378 05 80
E-mail: afrodit@clubafrodit.com
www.aeneassanatvefelsefe.com
www.aeneas.com.tr
www.clubafrodit.com