Advanced Consultancy Training – ACT 17

Advanced Consultancy
Advanced Consultancy

Advanced Consultancy Training – ACT 17

Türkiye’nin ilk ve tek interaktif danışmanlık etkinliği ACT bu sene 7-8 Ekim 2017 tarihinde gerçekleşecek.

Boğaziçi Üniversitesi öğrencileri tarafından en çok tercih edilen kariyer kulüplerinden biri olan BÜYAK, danışmanlık sektörüne ilgi duyan öğrencilere sektörün her yönünü öğrenmeleri için kapsamlı bir etkinlik sunuyor!

En iyi danışmanlık şirketlerinden dinleyeceğiniz seminerlerle hem danışmanlık dünyasını keşfedecek ve bir danışmanın hayatının nasıl geçtiğini öğreneceksiniz, hem de danışmanlık sektörüne dair ufuk açacak konularla bu mesleğe bakışınızı değiştireceksiniz!
Alanında öncü danışmanlık şirketlerinden gelen danışmanlardan alacağınız mülakat eğitimi ve onlarla gerçekleştireceğiniz mülakat simülasyonu ile işe alım sürecinde diğer adaylara göre bir adım önde başlayın!

Birlikte çalıştığımız şirketlerin danışmanları tarafından verilecek interaktif vaka eğitiminin ardından gerçekleşecek olan vaka analizi yarışmasında kendinizi kanıtlayın, süpri ödüller kazanın!

Advanced Consultancy Training, bu sene de kariyerine danışmanlık sektöründe yön vermeyi düşünen öğrencileri bir araya getiriyor.

This time you advise!

ACT Başvuru Formu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

eight + seven =