Adıyaman Tübitak 4007 Bilim Şenliği Atölye Başvuru Formu

Tübitak 4007
Bilim Şenlikleri

Bilim kültürünün ve iletişiminin toplumun daha geniş kesimlerine yaygınlaştırılmasını, katılımcılara bilimsel bilginin ulaştırılmasını ve bilim – teknoloji arasındaki etkileşimin etkinlikler yoluyla kavratılmasını amaçlayan Tübitak 4007 Bilim Şenlikleri Destekleme programı kapsamında ilimiz Arge Birimi olarak başvuru yapacağımız projede atölye lideri olarak görev almak isteyen kişiler linkte yer alan formu doldurabilir. Bilim Şenliğinin Eylül ayı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Şenlikte atölye lideri olarak görev alacak kişilere proje bütçesinden ödeme yapılacaktır. Ayrıca il dışından gelecek atölye lideri ve konuşmacıların yol ve konaklamaları ve etkinliklerinizde kullanacağınız sarf malzemeleriniz proje bütçesinden karşılanacaktır. İhtiyaç duyacağınız malzemeleri forma belirttiğimiz şekilde yazmanız rica olunur. Formda belirtmediğiniz malzemelerin sonradan karşılanması mümkün değildir.

İl dışından gelecek atölye lideri, konuşmacı, rehberlerin yol ve konaklamaları ve etkinliklerinizde kullanacağınız sarf malzemeleriniz proje bütçesinden karşılanacaktır.

Formun son başvuru tarihi 11Şubat 2022 saat 17:00’ye kadar olup, atölyenizin onaylandığına dair geri bildirim tarafınıza mail yolu ile iletilecektir.

Başvuru formu: https://forms.gle/yawhBvJpMTpqgN2t6

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin