Adidas Güneş Gözlüğü Tasarım Yarışması

adidas eyewear, dünya çapında tüm sanatçıları, tasarımcıları ve yaratıcıları var olan şablonları kullanılarak bir ‘adidas originals’ güneş gözlüğü tasarlamaya davet ediyor.

Bu tasarım yarışması nın kazananı, adidas originals dizayn ekibi tarafından seçilecek ve eseri, 2013 yılı global üretim hattı için değerlendirilecek.

Bu yaratıcı yarışmadaki gözlük modeli aslında adidas koleksiyonunda Santiago adıyla yer almakta. Şimdiki Santiago modeli dikkat çekici baskılarıyla 70’lerin görüntüsünü ve stilini yansıtıyor. Burnun üzerinde yer alan belirgin köprü gözlükte hem eski moda bir görüntü yaratırken hem de çerçeveye daha modern bir görünüş veriyor. Santiago modeli, eşsiz şekli ve gizemli tasarımıyla dünya çapındaki pek çok sanatçının ilgisini çekmeye devam ediyor.

adidas eyewear dizayn ekibi, bu tasarım yarışması için üç kazanan seçecek. Kazanların tasarımları üretim hattına girmek için seçilirse, bu kişiler tasarımlarına son şeklini vermek için dizayn ekibi ile yakından işbirliği yapabilecek. Ayrıca kazananların herbiri adidas eyewear websitesi ve sosyal medya kanallarında yer alma fırsatı elde ederken 3000 dolar (usd) para ödülüne de sahip olacaklar.
Kazananlara yanında en yüksek övgüyü alan tasarımcı ve sosyal medya kanalları Facebook ve Twitter ile tüm dünyanın katılabileceği oylamada en yüksek oyu alan çalışmanın tasarımcısı adidas eyewear websitesi ve sosyal medya kanallarında yer alırken ek olarak 500 dolara (usd) sahip olacaklar.

Bu tasarım yarışması ile ilgilenen tasarımcılar 31 Temmuz 2012 tarihine kadar uluslararası sanatçı platformu Talenthouse.com’dan yarışmaya katılabilirler.

Yarışma sayfasına doğrudan ulaşmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz : http://tlnt.at/M4otjB
adidas eyewear Hakkında :
adidas Originals eyewear kolleksiyonu dünya çapındaki pek çok büyük şehirden gelen etkileşimleri tasarlamak için doğru bir ifadedir. Bu şehirlerde yaşayan insanlar, her zaman adidas originals logosunun gösterdiği eskiyi ve yaşam tarzını yansıtır. adidas Originals eyewear için yapılan ikonik tarzların karışımı, retro ve modern görüntüsüyle size gerçek bir birey olma şansı sunar.  adidas Originals Hakkında :
İkonik spor giyim markası adidas Originals sokaklar içindir. Marka, sporcu bir geçmişte doğmuştur ancak herkesin günlük yaşamını etkileyen modern bir yaşam stilinde hayat bulmuştur. Yonca logosuyla adidas Originals, zaman, yer, tarz ve tutku farkı olmaksızın yaşamın her adımında oyuna devam ederek geçmişten günümüze adidas mirasını taşımıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin