ACİL TIP GÜZ SEMPOZYUMU BAŞLADI

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER),  Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilim Dalı ve Denizli İl Sağlık Müdürlüğünün ortaklaşa gerçekleştireceği 13. Acil Tıp Güz Sempozyumuna sizleri davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Her şeyin çok hızlı ilerlediği bir çağda yaşıyoruz. Tıp alanında da yeni gelişmeler de bir biri ardına geliyor. Bizler de, değişen ve güncellenen tedavi yaklaşımlarını bir bilimsel toplantıda tartışmak için kolları sıvadık ve ‘Güncel Tedavi Yaklaşımları’ Sempozyumu’nu düzenlemeye karar verdik. Bu sempozyumu düzenlerken, konuların acil serviste sık karşılaştığımız olguları içermesine ve konuşmacıların alanında deneyimli kişiler olmasına dikkat ettik.

Yer olarak ise Denizli ilinin gözdesi, travertenleri ile meşhur ve uluslararası bir termal merkez olan  Hierapolis’i (Pamukkale) seçtik. Kasım ayının termal turizm için en güzel ay olacağını düşünerek, sizler için güzel bir termal otel ile anlaştık ve sürpriz sosyal programlar ile sempozyumu renklendirdik.

Kasım ayında sizleri de aramızda görmekten ve Pamukkale’de ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımla.

 

Doç. Dr. Mustafa SERİNKEN                     Prof. Dr. Başar CANDER
Sempozyum Başkanı                                    Sempozyum Başkanı