Accessories Design Yarışması

İtalya’nın tasarım alanında önemli master okullarından Domus Academy’nin Ocak 2013′de başlayacak olan Accessories Design programı için iki öğrenciye %50 burs verilecek.

Yarışmaya başvurmak için gerekli belgeler nelerdir?

Yarışmaya başvurmak için özel bir proje hazırlamak gerekmiyor. CV, motivasyon mektubu ve portfolyonuzu göndererek yarışmaya başvurabilirsiniz.

Belgeleri nasıl ve nereye göndereceğim?

Belgelerinizi dijital olarak Domus Academy Türkiye temsilciği ofisi Vera Eğitim’in [email protected] adresine gönderin. Belgeleriniz Vera Eğitim ekibi tarafından kontrol edilecek ve İtalya’daki direk yetkiliye iletilecek.

Son başvuru tarihi nedir?

Son başvuru tarihi 29 Haziran 2012′dir. Bu tarihte bütün belgelerinizin email yoluyla [email protected] adresine gönderilmiş olması gerekmektedir.

Yarışmanın ödülü hakkında detaylı bilgi verir misiniz?

Portfolyosu ve motivasyonu beğenilen öğrenciler, Domus  Academy’nin Ocak ayında başlayacak olan Accessories Design master programında %50 indirimli okuma hakkı kazanacak. Programın eğitim dili İngilizce. Dolayısıyla eğer ödül kazanırsanız sizden ingilizce sertifikası istenecek. Masterın süresi 1 yıl. İndirimsiz ücreti 23 595€.

Belgelerin hazırlanışı konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar için öncesinde Vera Eğitim Danışmanlık’ı aramanızı tavsiye ederiz. 0212 236 30 03

Herkese şimdiden başarılar!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin