9.KALE

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği kulübü tarafından düzenlenen KALE eğitim-kariyer organizasyonunun 9.suna sayılı günler kaldı.

Her sene Kocaeli Üniversitesi’nden ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen öğrencileri aynı platformda buluşturarak sosyal yaşamlarını ve kariyer hedeflerini sağlam temellere oturtmak amacıyla düzenlenen KALE, bu sene kendi açılımını 3 günde farklı oturumlar ve başlıklarla sunarak katılımcılarına çok yönlü bir kişisel gelişim programı sağlayacak.

3 ve 4 Mart’ta eğitim-kariyer seminerleri dizisi olarak gerçekleşecek olan 9.KALE Kocaeli Üniversitesi Prof.Dr.Baki Komsuoğlu Kongre Merkezinde.

3 Mart’ta farklı başlıklarla sırasıyla X-Y-Z Kuşağı,İnsan Kaynakları, Kişisel Gelişim, Moda, Değişen Teknolojide Kalite Oturumları “Kaliteni Göster” konusu altında birleşecek.

4 Mart’ta ise; Fütürizm, Sosyal Medya, Girişimcilik, Teknoloji, İç Girişimcilik Oturumları “Araştır & Lider Ol” konuları altında birleşecek.

5 Mart’ta kariyer şenliği kapsamında İnteraktif Oyunlar, Yarışmalar, Staj İmkanları, Kariyer Stantları, Sahne Gösterileri ile Kocaeli Şampiyon Hasan Gemici Spor Salonu’nda “Etkile” konusuyla katılımcılara kariyerleri konusunda geniş imkanlar sunacak.

Etkinliğe Kocaeli Üniversitesi’nden ön kayıt yaptırmak veya bilet (10 ₺) satın almak için Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü içerisindeki fakültelerde Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından açılan stantları ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Kocaeli Üniversitesi dışından konaklamalı katılım için ise koşullar şöyledir:

*3-4 Mart konaklama dahilinde organizasyon bedeli akşam yemekleri ve kahvaltı dahil 125 ₺’dir.

*Konaklama Kocaeli Seka Park Otel’de olacaktır. Odalar 2 kişiliktir.

*Otel ile organizasyonun gerçekleşeceği salonlar arasında ulusal katılımcılara ulaşım sağlanacaktır.

*Kontenjan sınırlıdır.

 

Daha fazla bilgi için KALE’nin sosyal medya hesaplarını Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn’de takipte kalabilirsiniz.