9. İNOVASYON ZİRVESİ

9. İNOVASYON ZİRVESİ

Yenilik konusunda heyecan duyan öğrenciler olarak 2007 yılında ilk İnovasyon Zirvesi’ni gerçekleştirdiğimizde bunun geleneksel bir Zirve haline gelmesini hayal ediyorduk. Geleceğimizi şekillendirmek adına, başarının daima yenilenmekten geçtiğini biliyor ve sürekli olarak gelişmeyi ortak bir değer olarak görüyorduk. Bugün ortak hayallerimiz, ortak umutlarımız, ortak değerlerimiz sayesinde 9. İnovasyon Zirvesi ile karşınızdayız.

Amaç,
Eğlenmek, eğlenirken öğrenmek, öğrenirken şaşırmak. Her sahnesinde büyük merak ve heyecan duyacağınız sürprizlerle dolu bir etkinlik…

İşletme ve Ekonomi Kulübü olarak Çıktığımız bu yolculukta Anadolu Genç inovasyon Derneği İnovizyon Ekibimizle, üniversite yaşamında kişisel vizyonunu belirlemiş tüm arkadaşlarımıza iş hayatı, kariyer hedefleri ve sürdürülebilir başarı konusunda yol gösterici olmayı istedik. Bu amaç uğruna başlattığımız gönüllü çabalarımız Üniversiteler arasında bir ilke dönüşen ve haklı gururunu yaşadığımız İnovasyon Zirvesi, yarının şirketlerinde yer alacak arkadaşlarımıza geleceği yaratma konusunda yardımcı olmayı hedefliyoruz.

Eski köye yeni adet getirdik tamam da, YA SONRASI?
Asıl önemli olanın, yenilikleri farklı ve özgün bir bakış açısı ile hayata geçirmek olduğunu biliyoruz. Biz bu zirvede yenilikleri, sürdürebilirliği ve farklılığı harmanlıyoruz. Aklınıza takılan her sorunun cevabını, işinde uzman, tecrübe sahibi, başarılı ve bu toprakların yetişdirdiği kişilerden alacaksınız.

Bu zirveden girdiğiniz gibi çıkmayacaksınız!

“Eeee! Ya sonrası peki?” diyen herkesi, tomurcuk derdinde olanı, sorguladıkça daima yenileneceğine inananı, eski köye yeni adet getirmeyi sevenleri 9. Zirvemize bekliyoruz.

6 Mayıs 2015 10:00 – 17:00
Atatürk Kongre Merkezi Afyon Kocatepe Universitesi