9-14 Yaş Arası Öğrenciler “Hayalimdeki Okul” 23 Nisan Resim Yarışması

23 Nisan Resim Yarışması

Konu
Resim Yarışmasının konusu “Hayalimdeki Okul” olarak benimsenmiştir.

Koşullar
Yarışma, Seçici Jüri Üyeleri, KAHEV çalışanları ve birinci derece yakınları dışında 9-11 yaş ve 12-14 yaş çocukların katılımını açıktır.
Yarışmaya katılım ücretsizdir.
Daha önce ödül almış eserler yarışmaya katılamaz.
Her yarışmacı, en fazla bir eserle yarışmaya katılabilir.
Gönderilen resimler A3 (29,7 x 42 cm) ya da A4 (29,7 x 21cm) ebadında olacaktır. Boya konusunda sınırlama yoktur, teknik serbesttir.
Katılım formunun çocuğun yasal velisi tarafından eksiksiz ve hatasız doldurulması ve imzalı şekilde, eser ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
Bu koşulları taşımayan eserler değerlendirmeye alınmayacaktır.
Eksiksiz ve hatasız doldurulan katılım formu, eserlerin basılı halleri kargo ya da postada zarar görmeyecek şekilde ambalajlanarak KAHEV Merkez Ofise (Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü 1 Cad. No.74 D.11 Tepebaşı Eskişehir) elden teslim edilmeli ya da GÖNDERİCİ ÖDEMELİ olarak kargolanmalıdır. Alıcı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.
Kargo ya da postada meydana gelecek zarardan, oluşacak gecikmelerden veya kaybolmalardan KAHEV sorumlu tutulamaz.
Ödüllendirilen eserler iade edilmeyecektir.
Ödüllendirilmeyen ve KAHEV’e bağışlanmamış eserlerin sahipleri, eserlerini KAHEV’den şahsen alabilirler ya da eserler ödemeli olarak kargo ile gönderildikleri ambalajda eser iade edilir.
Eser sahibinin velisi başvuru formunu imzalarken, başvuru formunun ayrılmaz bir parçası kabul edilen bu şartnamede yazılı olan koşulları kabul etmiş sayılmaktadır.

Yarışma Eserleri Teslim Adresi
Adres: KADIN HEKİMLER EĞİTİME DESTEK VAKFI (KAHEV)
Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü 1 Cad. No.74 D.11 Tepebaşı Eskişehir
Telefon: 0 222 231 60 20
e-Posta: [email protected]
Seçici Jüri Üyeleri
Ubey Talha AKKAYA
Yeşim LİVAOĞLU
Hüseyin ÇİĞDEM
Emine TÜRKER
Haydar EKİNEK
Mukadder BALAKOĞLU
Dr. Demet BAŞER (KAHEV Yönetim Kurulu Başkanı)

Ödüller
KAHEV tarafından 23 Nisan kapsamında düzenlenen Resim Yarışması’nda, katılan eserlerin değerlendirilmesi sonucunda Birincilik, İkincilik ve Üçüncülük ödülleri Seçiciler Kurulu tarafından açıklanacaktır. Dereceye giren yapıtlara verilecek ödüller şöyledir:

9-11 Yaş Grubu
1.lik Ödülü: Bilgisayar
2.lik Ödülü: Tablet
3.lik Ödülü: Tablet
4.lik Ödülü: KAHEV Çantası ve Kırtasiye Seti
5.lik Ödülü: KAHEV Çantası ve Kırtasiye Seti
6.lik Ödülü: KAHEV Çantası ve Kırtasiye Seti

12-14 Yaş Grubu
1.lik Ödülü: Bilgisayar
2.lik Ödülü: Tablet
3.lik Ödülü: Tablet
4.lik Ödülü: KAHEV Çantası ve Kırtasiye Seti
5.lik Ödülü: KAHEV Çantası ve Kırtasiye Seti
6.lik Ödülü: KAHEV Çantası ve Kırtasiye Seti

Yarışma Takvimi
Son Katılım Tarihi: 12 Nisan 2021
Sonuçların Açıklanması: 23 Nisans 2021
Sonuçlar https://kahev.org.tr’den açıklanacaktır.

Ödüllerin Ulaştırılması
Ödül alan yapıtların sahiplerine ödülleri, kargo yolu ile ulaştırılacaktır.

Telif Hakkı
Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV), yarışmada ödül alan ve bağışlanan çalışmaları katılımcının ismi açık olarak belirtilerek 5846 sayılı yasa kapsamında kullanma hakkına sahip olacaktır.

Ödül alan ve eserini bağışlayan katılımcılar, Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı’na bedelsiz olarak devretmiş sayılacakları kullanım hakkıyla eserlerinin KAHEV’in tüm çalışmalarında, tanıtım, etkinlik ve eğitimlerinde, afiş, katalog, broşür armağan kitap ve bunun gibi her türlü tanıtım malzemelerinde kullanılmak, gösterilmek ve medyada yayınlama hakkı da dahil olmak üzere kullanım haklarına sahip olduğunu, çoğaltma, yayma, dağıtım ve gösterme hakkına sahip olduğunu kabul ederler.

Ödül alan veya eserini bağışlayan katılımcı, eserini teslim ettiği andan itibaren, Vakıf’ın amaçlarıyla sınırlı olarak yazılı basın, radyo ve televizyon ve diğer kitle iletişim araçları ile internet ortamındaki yayınlar, afiş, broşür, katalog, ajanda, poster, CD, DVD ve tüm dijital ortamlarda ya da takvim olarak yayınlanması bakımından yarışmaya katılan eserlerin kullanım hakkını Vakıf’ın devraldığını kabul ve taahhüt eder.

Katılımcı, yarışmaya gönderdiği yapıtın tümüyle kendisine ait olduğunu, bu yapıt nedeniyle 3. kişilerin 5846 sayılı FSEK ve diğer yasalardan kaynaklanabilecek isteklerinin tek ve mutlak muhatabının kendisi olduğunu, esere ilişkin hukuki ve cezai sorumluluğun da tümüyle kendisine ait olduğunu, sayılan hususlara ilişkin olarak KAHEV’in herhangi bir hukuki ve cezai sorumluluğunun bulunmadığını (ve eser sahibinin kendisine rücu hakkının saklı tutulduğunu) kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kullanım hakkı eser sahibi ile birlikte düzenleyici kurum olarak Kadın Hekimler Eğitime Destek Vakfı (KAHEV)’e aittir.

Diğer Hususlar
Yarışmaya katılan kişiler yarışma şartlarını ve seçici kurul kararlarını peşinen kabul etmiş sayılacaklardır.

Şartnamede belirtilmeyen hususlarda veya tereddüt halinde katılımcı ile KAHEV arasında çıkabilecek anlaşmazlıklarda, Seçici Kurul hakemlik yapacaktır. Anlaşmazlık halinde Seçici Kurul yetkilidir.

Yarışmaya katılacak tüm çocuklarımıza başarılar dileriz.

Başvuru Formu için tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin