8.ODTÜ Mülakat Günleri

Mülakat Günleri
Mülakat Günleri

ODTÜ Mülakat Günleri, iş hayatının kapısı olarak nitelendirilebilecek “mülakat sisteminin” bir simülasyonunu gerçekleştirmektedir. Staj ve iş alımlarında yapılan mülakatların içeriğinin öğrenciler tarafından anlaşılmasına; yapılan hataların, vurgulanması gereken noktaların, insan kaynakları uzmanları tarafından verilecek bire bir geri bildirimler ile fark edilmesine olanak sağlamaktadır.

 

Etkinlik gerçekleştiği süre boyunca birçok farklı sektörün devleri ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi öğrencilerini bir araya getiren bir kariyer yapılandırma projesidir. Öğrenciler burada katıldıkları online ve yüz yüze mülakat simülasyonları sayesinde tecrübe kazanmakla birlikte iş ve staj  imkanları da yakalayabilmektedir.

 

Bu sene 8.si düzenlenen ODTÜ Mülakat Günleri’nde 56 sektör devi firma yer almaktadır. Mülakatlar 11-12-13 Mart’ta online olarak; 16-17 Mart’ta ODTÜ Kampüsünde yüz yüze gerçekleşecektir.

 

Mülakat tecrübesi kazanmak, iş ve staj imkanı yakalamak, insan kaynakları uzmanlarından geri bildirim kazanmak istiyorsanız başvurmayı unutmayın!

Başvuru Tarihleri: 21 Şubat – 3 Mart

Facebook: odtumulakatgunleri
LinkedIn: odtumulakatgunleri
Instagram: odtumulakatgunleri
Website: https://www.odtumulakatgunleri.com