8. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı

36. Enerji Verimliliği Haftası
8. Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı
11-12 Ocak 2017
İstanbul, Türkiye

Sayın İlgili,

36. Enerji Verimliliği Haftası kapsamında en önemli etkinlik olan Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı (EVF) 11-12 Ocak 2017 tarihinde WOW Convention Center’da yapılacaktır. 2017’de 8. Kez düzenlenecek olan EVF geçmiş yıllardaki başarısının ardından bu yıl 2 günlük bir organizasyon olarak gerçekleşecektir. EVF kapsamında düzenlenen panel ve oturumlar ile enerji verimliliğini içeren tüm konular, politikalar ve stratejiler, sektörün en önde gelen isimleri ile değerlendirilecektir.
Enerji sektörünün önde gelen temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen EVF çerçevesinde Türkiye’nin enerji verimliliği politikaları ve stratejileri farklı perspektiflerden değerlendirilmektedir. EVF 2017 enerji verimliliğine yönelik faaliyetleri profesyonel anlamda başlama ve geliştirme ile ilgili gerekli olan uzmanlık ve kaynakları izleme hususunda büyük bir kolaylık sağlayacak ve yenilikçi ürünleri test etme ve farklı hizmet çeşitlerini keşfetme imkânı sunacaktır.
Enerji Verimliliği Forumu’nda, hazırladığınız sunumla sizi de aramızda görmekten büyük onur duyarız. Hazırladığınız sunum ve katılımınız Foruma değer katacaktır.
Katılımınızı diliyor ve sunumunuzun özetini son teslim tarihi olan 21 Ekim 2016’dan önce göndermenizi bekliyoruz. İlginiz ve dikkatiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
FORUM TARİHLERİ: 11 – 12 OCAK 2017
FORUM KONUSU: ENERJİ VERİMLİLİĞİ
– Yatay Konular
 İdari ve Kurumsal Yapı
 Finansman
 Teknoloji
– Bina ve Yaşam Alanları
– Sanayi
– Enerji
– Ulaşım
– Yan Etkinlikler
– Tebliğ Sunumları
– Firma, Ürün ve Hizmet Tanıtımları
– Bilimsel ve Teknik Çalışmalar
– En İyi Uygulamalar
– Bilgi ve Deneyim Paylaşımları
– Teknik Gezi ve Ziyaretler
– Sosyal Etkinlikler
– Söyleşiler
– Eğitimler & Seminerler

Forum konuları için detaylı bilgileri linkinden sağlayabilirsiniz.