8. DART (Departmanlar Arası Rotanı Tasarla)

DART
DART

“Türkiye’nin En Aktif İş ve Kariyer Kulübü” ödüllü İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü olarak DART etkinliğimiz ile farklı departmanlardan konuşmacıları ağırlıyor ve tanıyoruz.

DART’ta her sene belirlediğimiz departmanlar ile lider şirketlerini ağırlayarak, üst düzey konuşmacıların kariyerlerini dinliyor; şirketleri ve departmanlarını tanıyor ve ilham alıyoruz. 8. DART’ta ise etkinliğimiz kapsamında “Ar-Ge”, “Pazarlama”, ve “Tedarik Zinciri” departmanlarına dair 3 panel ve sürpriz oturumumuz ile öğrencilerin kariyerlerine başlamak veya devam etmek isteyebilecekleri departmanları seçmelerine yani rotalarını tasarlamalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Bu sene Ar-Ge ?, Pazarlama ? ve Tedarik Zinciri ? departmanlarının lider şirketlerinden üst düzey konuşmacılar bizlerle olacak! Bu 3 departmanın işlendiği üç panelin ardından sürpriz oturumumuz sizleri bekliyor olacak! ✨

Oturumların yanında zengin fuaye alanımızı ziyaret ederek şirketlere sorular sorabileceğimiz, ikramlar ve çeşitli sürprizler eşliğinde geçireceğimiz dolu dolu bir gün bizleri bekliyor! ?

8. DART (Departmanlar Arası Rotanı Tasarla) 9 Aralık Cumartesi günü İTÜ Ayazağa Kampüsü’ndeki Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek! ?

Etkinliğimize bio’daki linke tıklayarak veya  ituemk.com adresini ziyaret ederek kayıt olabilirsiniz!

*Etkinliğimiz ücretsizdir.
*Tüm oturumlara katılan katılımcılara sertifika verilecektir.
*Etkinliğimiz her üniversite ve bölümden öğrenciye açıktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Instagram:https://www.instagram.com/ituemk/
YouTube:https://www.youtube.com/c/İTÜEMK
LinkedIn:https://www.linkedin.com/company/itu-industrial-engineering-society/mycompany/
Twitter:https://twitter.com/ituemk
Web Sitesi: https://ituemk.com
Threads: https://www.threads.net/@ituemk