8-12. Sınıf Öğrencilerine Çevrim İçi Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi

Düşünme Eğitimi
Düşünme Eğitimi

Solve For Tomorrow Projesi Çevrim İçi Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi ile Gençlere Destek!

Habitat Derneği ve Samsung, gençlerin inovatif çözümler üreterek topluma ve çevreye katkıda bulunmalarını teşvik etmek amacıyla Solve For Tomorrow Projesi kapsamında Çevrim İçi Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimleri düzenliyor.

8. ve 12. sınıf öğrencilerine yönelik bu eğitimler, tasarım odaklı düşünme metodolojisini kullanarak problemleri çözmeye ve yaratıcı fikirler geliştirmeye odaklanıyor. Eğitimler, gönüllü eğitmenler tarafından ücretsiz olarak sunuluyor.

Habitat Derneği ve Samsung iş birliğiyle yürütülen  Solve For Tomorrow, gençlerin tasarladığı teknolojik çözümler ile toplumun ve çevrenin gelişimine sağladıkları pozitif etkiyi görünür kılmayı amaçlamaktadır.

Bu hedef doğrultusunda, program kapsamında “Tasarım Odaklı Düşünme” eğitimleri ile gençlerin günümüz dünyasının sorunlarına yönelik yaratıcı teknolojik çözümler üretmesi destekleniyor.

8-12. sınıf öğrencilerine verilen çevrim içi Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi, gönüllü eğitmenlerimiz aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Kimler eğitime katılabilir?

Eğitimimiz 8-12. sınıf öğrenciler içindir.

Eğitimin detayları nelerdir?

Çevrim içi gerçekleştirilecek olan eğitime katılım ücretsizdir. Eğitimin linki, katılımcılar ile paylaşılacaktır. Eğitim sonunda katılımcılara katılım belgesi verilecektir. 

Eğitim Tarihleri ve Saati:

  • 11 Temmuz 2024 Perşembe saat 14:00-17:00 
  • 25 Temmuz 2024 Perşembe saat 14.00-17.00

Eğitime dair her türlü sorunuz cevabını almak  için solvefortomorrow@habitatdernegi.org adresine mail atabilirsiniz.

Solve for Tomorrow Projesi – Temmuz 2024 – Tasarım Odaklı Düşünme Eğitimi Başvuru Formu

Bu eğitimler, geleceğin liderlerini yetiştirmek ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için önemli bir fırsat sunuyor. Katılmak için acele edin!

#SolveForTomorrow #TasarımOdaklıDüşünme #Eğitim #Gençlik #Samsung #HabitatDerneği