7. Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenliği Sempozyumu

Öğretmenlik Sempozyumu
Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenliği Sempozyumu

Çevre Kolejinin geleneksel olarak düzenlediği “7. Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenliği Sempozyumu Değişen, Dünya Dönüşen Eğitim ” teması ile 11 Şubat 2023 tarihinde Çevre Koleji Erenköy Kampüsü’nde gerçekleştirilecektir.

Değişen dünya düzeni, hayata hazırladığımız öğrencilerimizin çok farklı beceri ve tutumlarla donanmasını gerekli kılıyor. Hayal edemediğimiz ve bilmediğimiz değişimler bu düzenin içinde bizleri bekliyor. 21. yy’da “Hangi becerilerimizi geliştirmeli, bizlerden çok farklı düşünen ve davranan öğrencilerimizin dünyalarına nasıl girmeli ve onları hangi ufuklara taşımalıyız?” sorularının cevapları bizler için son derece önem taşımaktadır. Bu doğrultuda sempozyumda, öğrencilerimizi ve kendimizi geleceğe uyumlayacak, “Z” kuşağı ile nasıl yan yana yürüyeceğimizi planlayacak, aktif öğrenmenin gerçekleşmesi için doğru yöntemleri kullanacak yolları irdeleyeceğiz.

Alanlarında uzman kişiler tarafından yapılacak olan öğretmen eğitimlerini anaokulu ve sınıf öğretmenleri izleme fırsatını bulacaktır. Katılımcılar sempozyumdaki yayınevi stantlarını da gezme şansına sahip olacaklardır.

Doç Dr Coşkun Küçüktepe ana konuşmacı olduğu sempozyum 09.30–15.30 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Çevre Koleji
Erenköy, 19 Mayıs Mahallesi, Çevre Sk. No:2, 34736 Kadıköy/İstanbul

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

10 − 5 =