7. İLTEK Günleri

Afiş Adı : 7. İLTEK Günleri

Kurum : Yıldız Teknik Üniversitesi

Etkinlik Tipi : Seminer

Kategori : Bilişim

Şehir: İstanbul

Tarih Aralığı: 27.03.2012 – 29.03.2012
Turkcell’ ‘in Platin Sponsorluğunda 27-28-29 Mart 2012 tarihlerinde gerçekleştirilecek 7. İLTEK Günleri etkinliği kayıtları başlamıştır.

İletişim, Bilişim ve Telekomünikasyon sektörünün öncü firmaların katılacağı ve son teknolojilerin konuşulacağı etkinliğimizde sen de yerini ayırt!
Etkinlik Detay

YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü’nün düzenlediği İLTEK Günleri, telekomünikasyon ve bilişim sektörün önemli firma ve akademisyenleriyle öğrenciler arasındaki iletişimi sağlayarak öğrencilerin gelişen teknolojiye ayak uydurmalarını kolaylaştırmakta ve her türlü bilgi aktarımına olanak sağlayan üç gün süren bir seminer dizisidir. Bu yıl “Teknolojinin Yedinci Harikası” sloganıyla düzenleyeceğimiz 7. İLTEK Günleri bünyesinde;
* Telekomünikasyon Paneli,
* Bilişim Paneli,
* CEO Forum,
* Teknik Oturumlar,
* Kariyer Oturumları,
* Özel Oturumlar
yer alacak. Etkinliğe sponsor olan firmaların açacakları standlar sayesinde firmalarla yüz yüze irtibat kurma şansı yakalayacaksınız. Ayrıca katılımcı şirketler öğrencilerden CV toplayarak stajyer alımı ve işe alım yapacaklardır. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi etkinliğimiz internet üzerinden canlı yayınlanarak başka şehirlerde yer alan katılımcı arkadaşlara da ulaşılacaktır.
7. İLTEK Günleri, altı senelik geçmişin verdiği deneyim yanı sıra, telekomünikasyon ve bilişim sektörünün öncü firmalarının desteği ve katılımı ile 27-28-29 Mart 2012 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.
*Katılımcılara Sertifika Verilecektir.*

 

Kaynak:  http://www.iltekgunleri.org/
Kayıt için: http://iltekgunleri.org/kayit/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=1