7. İLTEK Günleri

27 Mart 2012 Salı, 10:00 – 29 Mart 2012 Perşembe, 18:30.. “Teknolojinin Yedinci Harikası” | 7. İLTEK Günleri

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü olarak düzenlediğimiz iletişim, bilişim ve telekomünikasyon sektörlerini incelediğimiz ve geleneksel olarak düzenlediğimiz İLTEK Günleri 7. senesinde de sektörün öncü firmalarını bir araya getiriyor!
“TURKCELL AKADEMİ” nin platin, “BIRCOM” un gümüş ve “INSPARK” ın destek sponsorluğunda gerçekleşen 7. İLTEK Günleri’ ne; IBM, MICROSOFT, INTEL, TÜBİTAK, NOKIA-SIEMENS NETWORKS, ANELTECH ve daha birçok önemli firma katılarak sunumlarını gerçekleştirecek. Ayrıca TBD, TÜTED, ETİD gibi önemli derneklerin yer aldığı paneller ve CEO Forum gibi özel oturumlarla sektör mercek altına alınacak.
Bulut bilişim, mobil uygulamalar, internet bankacılığı, sağlıkta bilişim,e-ticaret gibi önemli konuların konuşularak öğrencilerin sektörün geleceği hakkında daha iyi fikirler edinmesi ve kariyer planlarını daha düzenli bir şekilde yapmalarına yardımcı olmak için birçok sektör katılımcısı 27-28-29 Mart tarihlerinde YTÜ Davutpaşa Kampüsünde sizleri bekliyor olacak!

** Etkinlik tüm öğrencilere açık olup yeter sayıda oturuma katılanlara sertifika verilecektir.
** Katılmak için; sayfasındaki formu doldurmanız yeterlidir.

7. İLTEK GÜNLERİ

27-28-29 Mart 2012’de.
Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Fakultesi Konferans Salonu’nda.
İletişim:

7. İLTEK Günleri Koordinatörü
Ersan ŞAHİN
ersansahin.ieee@gmail.com

7. İLTEK Günleri Koordinatör Yardımcısı
İrem SARIHAN
iremsarihan.ieee@gmail.com

E-posta:
iltekgunleri@gmail.com
Detaylı bilgi ve kayıt için;
iltekgunleri.org