7. İLTEK Günleri

7. İLTEK Günleri | “Teknolojinin Yedinci Harikası”
Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren ve son iki senedir IEEE’nin uluslar arası platformda vermiş olduğu en prestijli öğrenci kulübü ödülü olan ‘’Region 8 IEEE Exemplary Student Branch Award’’ı alan YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü olarak 27-28-29 Mart 2012 tarihlerinde 7. İLTEK (İletişim ve Bilişim Teknolojileri) Günleri etkinliğini gerçekleştireceğiz.

YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü olarak altı senedir düzenlediğimiz “İLTEK Günleri” ‘nde iletişim, bilişim ve teknoloji sektörlerinin öncü firmalarını üniversitemizde ağırlamakta, organizasyon boyunca çeşitli seminer ve paneller ile sektörü mercek altına almaktayız. İLTEK Günleri 2006 yılında başlayarak, sektörün en önemli firmalarının destek vermesi ve katılım göstermesi sayesinde kısa zamanda kendi  alanında kariyer planlaması yapan üniversite öğrencilerinin gözde organizasyonları arasında yerini almıştır.

“Turkcell Akademi” nin platin sponsor  olarak katılacağı ve  iletişim,bilişim ve telekomünikasyon sektörünün öncü firmalarının katılımıyla gerçekleşecek etkinlikte,
• Bulut Bilişim
• Mobil Uygulamalar
• İnternet Bankacılığı
• Sağlık Sektöründe Bilişim
• E-ticaret

Gibi son dönemde teknolojiye yön veren konuların yanında sektörün geçmişin ve geleceğinin konuşulacağı paneller(Bilişim,Telekomünikasyon ve E-Ticaret), kariyer oturumları ve CEO Forum yer alacaktır.

Öğrenciler etkinliğe sponsor olan firmaların açacakları standlar sayesinde firmalarla yüz yüze irtibat kurma şansı yakalayacaklar.

Her sene daha da profesyonelleşerek ilerleyen 7.İLTEK Günleri bu sene etkinlik kayıtlarını, internet üzerinden almaya başlamıştır. 7. İLTEK Günleri’ne adresi üzerinden kaydınızı yaptırabilir ve şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz!

Unutmayın! 7.İLTEK Günleri 27-28-29 Mart’ta Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde!