7. Eğitimde Değişim Konferansı : STEM Öğretmen

STEM
STEM Konferansı

Sevgili Herkes;

Sizleri 08 Mayıs 2021 tarihinde çevrimiçi olarak düzenleyeceğimiz, Eğitimde İnovasyon Derneği ve Educat Bilim tarafından organize edilen ‘STEM Öğretmen’ temalı “7. EĞİTİMDE DEĞİŞİM KONFERANSI” na davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

‘Geleceğin Bilim İnsanlarını Yetiştirenler Buluşuyor’ sloganı ile gerçekleştireceğimiz kongrenin temel amacı; eğitime gönül vermiş insanların bir araya gelerek deneyim paylaşımı yapmaları yoluyla bilmediğimiz, ön görmekte zorluk çektiğimiz geleceğe doğan çocukların bilimsel düşünebilme yetilerinin gelişmesine katkı sağlamaktır.

Herkesin bildiği üzere STEM, STEM dediğimiz; bir koca akrostiştir ☺ . Asıl mesele içinin nasıl doldurulduğudur ki bu kongrenin anlatıcıları STEM alanında ciddi kafa yormalara sahiptir.

Ülkemizin ve Dünya gezegenin daha yaşanılır bir hale yürümesini hayal ederek kurguladığımız kongrenin her aşaması için dilimizin döndüğü, düşümüzün yettiği, gücümüzün bittiği yere kadar emek sarf ettik. Mobil cihazlarınızın başına geçerek bizimle olmak adına giriş butonunu tıkladığınız an itibari ile emeğimizi gördüğünüzü düşünecek ve birlikteliğin, nitelikli çoğalmanın onurunu yaşayacağız.

Saygılarımızla,
Doç. Dr. Meryem NUR AYDEDE
Dr. Buket ERTUĞRUL AKYOL
EDK Organizasyon Komitesi, Eğitim Danışmanları

ANASAYFA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin