7-14 yaşları için Tinkercad Eğitimi

Tinkercad Eğitimi
Tinkercad Eğitimi

Habitat Derneği ve Türkiye Vodafone Vakfı iş birliğiyle düzenlenen Yarını Kodlayanlar Projesi kapsamında, 7-14 yaş aralığındaki çocuklar için çevrim içi Tinkercad eğitimleri sunuyoruz. Gönüllü eğitmenlerimiz rehberliğinde, çocukların 3 boyutlu düşünme yeteneklerini geliştirmelerine olanak tanıyoruz.

Eğer sen de Tinkercad ile kodlama öğrenmenin heyecanını yaşamak istiyorsan, hemen başvurunu yap!

Kimler başvuruda bulunabilir?

Eğitim Tinkercad hakkında bilgi sahibi olmak ve kendini bu alanda geliştirmek isteyen 7-14 yaşları arasındaki çocukların katılımına açıktır.

Eğitiminin detayları nelerdir?

  • Eğitimimiz uygulamalı bir eğitim olacağı için çocuklarımızın izler değil yapar pozisyonda olmaları beklenmektedir. Bunun için çocuklarımıza eğitimde bilgisayar ve/veya tablet kullanmalarını öneririz.
  • Eğitimler çevrim içi gerçekleştirilecektir. Eğitimimiz 1 gündür. Katılmak istediğiniz tarih için lütfen başvuru formunu doldurun.
  • Eğitimimiz kontenjanla sınır olup yalnızca olumlu durumda dönüş sağlanacaktır. Yoğunluk sebebiyle seçtiğiniz eğitim tarihleri için mesaj gelmeme durumunda endişelenmeyin, ileri tarihte de olsa çocuklarımızı eğitime dahil edeceğiz.

Eğitim Tarih ve Süresi

  • 17 Mart 2024, saat 15:00-18:00

Son Başvuru Tarihi: 15 Mart 2024, saat 23:59

NOT: Eğitimimiz kontenjanla sınırlıdır. Eğer sizi seçtiğiniz tarihe dahil edemezsek, uygunluk durumuna göre sonraki eğitimlerden birine dahil edeceğiz. Uygunluk olmadığı takdirde ileri gün ve tarihler için yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Eğitime dair her türlü sorunuzun cevabını almak için yk@habitatdernegi.org adresine e-posta atabilirsiniz.

Yarını Kodlayanlar Projesi Online Tinkercad Eğitimi Başvuru Formu