6. Uluslararası Bilim Kültür ve Spor Kongresi

Spor Kongresi
Spor Kongresi

6. Uluslararası Bilim Kültür ve Spor Kongresi

Değerli meslektaşlarımız,

Günümüzde gerek bölgemizde gerekse küresel ölçekte çatışmalar çoğalıyor ve dünya barışı tarihte hiç olmadığı kadar büyük bir tehlike ile yüzleşiyor. Böyle bir sosyo-politik ortamda, 25-27 Nisan 2018 tarihleri arasında Ukrayna Lviv Beden Kültürü Devlet Üniversitesi’nin evsahipliğinde gerçekleştireceğimiz, 6. Uluslararası Bilim Kültür ve Spor Kongremiz için “Spor, kültür ve sosyal araştırmaları kaybedilen değerleri keşfetmek için kullanmak” temasını seçmiş bulunmaktayız.

Her zaman olduğu gibi kongremizde güçlü bir çok-disiplinli tartışma ortamı oluşturmak için başta Spor Bilimleri, Kültür Araştırmaları, Eğitim Bilimleri, İslami İlimler, Güzel Sanatlar, İletişim, Edebiyat, Dilbilim, olmak üzere Sosyal Bilimlerin çeşitli alanlarının temsilcilerini bir araya getirmek istiyoruz. Bu nedenle, bütün bu disiplinlerde gerek sözlü ve poster, gerekse sanal sunum önerilerinizi paylaşmanızı bekliyoruz.

Kongremizde gelenekselleştiği üzere, çalıştaylar, seminerler, törenler, kültürel-sportif etkinlikler ve kültür-turizm gezileriyle dinamik bir platform oluşturmayı hedefliyoruz. Bu çerçevede olmak üzere, kongremizi zenginleştirecek her türlü bilimsel ve uygulamalı çalışmalara dair talep veya önerilerinizi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. İletişim: [email protected]

Bildiri özet gönderimleri 15 Ocak 2018 tarihinde başlayacak ve 1 Mart 2018 tarihinde sona erecektir. Kongre erken kayıtları da 1 Mart 2018 tarihinde sona erecektir.

Kongrede sunulan tüm bildirilerin özetleri ve talep edilmesi halinde tam metinleri ISBN numarası verilmiş Kongre Özet ve Tam Metinler Kitaplarında yayımlanacaktır. Ayrıca seçilmiş bazı bildirilere ise 3 ayrı dergimizden birisinde yer verilecektir; IntJSCS, IntJCES, and IntJCSS.

NEDEN LVİV?

– Spor Bilimleri alanında güçlü bir partner üniversite (Lviv Beden Kültürü Üniversitesi) ve yine sözel alanlarda güçlü ve köklü bir destekçi devlet üniversitesi (Ivan Franko Devlet Üniversitesi)

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için yeni kimlik kartıyla (pasaportsuz) seyahat imkanı ve vizesiz giriş

– Çok sayıda uçuş alternatifi

– Zengin tarihi, kültürel ve doğa güzellikleri

– Avrupa ve Rusya arasında geçiş kenti olmanın getirdiği kültürel çeşitlilik

– Doğu Avrupa ülkelerine havayolu ve tren yolu ile kolay geçiş imkanı

– Dağ turizmi seçenekleri

– Son derece uygun fiyat seçenekleri

Önemli Tarihler

– Özet gönderiminin başlaması: 15 Ocak 2018
– Özet gönderiminin sona ermesi: 1 Mart 2018
– Erken kayıt için son tarih: 1 Mart 2018
– Kongre son kayıt tarihi: 31 Mart 2018
– Kongre programının duyurulması: 5 Nisan 2018
– Geliş ve akreditasyon: 24-25 Nisan 2018
– Kongre: 25-27 Nisan 2018
– Ayrılış: 28 Nisan 2018

Not: Tam metinlerini yayınlatmak isteyenler için tam metin gönderim son tarihi 20 Mayıs 2018’tir.

http://iscs-conference.org/index-TR.php

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin