6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu & 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi

6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu & 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi

Değerli Meslektaşlarım,

Sağlıklı yaşamın temel bileşeni olan yeterli ve dengeli beslenmenin, hastalıkların önlenmesi ve tedavisindeki yeri tartışılmazdır. Bu bağlamda, hızla gelişen ve değişen bilim, yeni kavram ve tedavi yöntemlerinin gelişmesine olanak sağlamaktadır.

Beslenme ve diyetetik, spor bilimleri, endokrinoloji, aile hekimliği gibi pek çok disiplini içeren “Yaşam İçin Beslenme ve Spor Küresel Forumu; 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu & 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi “ne katılımınız bizleri onurlandıracaktır.

Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Yaşam İçin Beslenme ve Spor Derneği ve Türkiye Diyetisyenler Derneği iş birliği içinde organize ettiğimiz “Yaşam Boyu Obezite Yönetimi” temalı kongremiz 24 – 27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de düzenlenecektir.

Güncel konuların yer alacağı, katılımlarınızla değer bulacak ve zenginleşecek “Yaşam İçin Beslenme ve Spor Küresel Forumu; 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu & 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi”nde birlikte olabilmek dileğiyle.

Saygılarımızla,

Prof. Dr. Murat Baş
Kongre Başkanı

Kongre Yeri ve Tarihi
“Yaşam İçin Beslenme ve Spor Küresel Forumu; 6. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu & 1. Yaşam İçin Beslenme ve Spor Kongresi” 24-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bosphorus Hotel’de düzenlenecektir.

Kayıt Masası
Kayıt masası 24-27 Mayıs 2017 tarihlerinde 08.00-19.00 saatleri arasında açık olacaktır.

Kongre Dili
Türkçe