6. GİV Girişimcilik Ödülleri

Girişimcilik Ödülleri
Girişimcilik Ödülleri

6. GİV Girişimcilik Ödülleri
Projen var sermayen yoksa

Doğru yerdesin.
Hemen kategorilerden uygun olanı seç ve projeni gönder.

Tecrübeli Heyet
Projen tecrübeli heyet tarafından değerlendirilir.

Projen Güvende
Projen hiç bir şekilde kimseyle paylaşılmaz.

Hızlı Süreç
Proje değerlendirme süreci hızlı şekilde sonuçlanıyor.

Kazanan Ödülleri
Kazananların ödülleri açıklandıktan kısa süre içinde teslim edilir.

6. GİV GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLLERİ KATEGORİLERİ

Kurumsal Girişimcilik Ödülü
Ülkesine ve değişen dünyanın değişen pazarlarına uyum sağlayan başarılı girişimciye “Kurumsal Girişimci Ödülü” verilmektedir.

E-Ticaret Girişimci Ödülü
Klasik ticaret modellerinden farklı olarak internet veya mobil teknolojiler kullanarak iş fikrini bir elektronik ticaret projesi olarak hayata geçirmiş girişimlere “E-Ticaret Girişimi Ödülü” verilmektedir.

Yeni Girişimci Ödülü
Girişimci iş dünyasına yeni katılmış, ihracat, Ar-Ge ve yatırımlarla farkındalık yaratmış girişimcilere “Yeni Girişimci Ödülü” verilmektedir.

Proje/Fikir Ödülü
Değerlendirme Heyeti tarafından tespit edilen kriterlere göre yapılacak ticarileşmemiş yeni proje ve fikirlerle ilgili yapılan başvurular arasından seçilen, 5 adet projeye, para ödüllü ”Proje/Fikir Ödülleri” verilmektedir.

Üniversite Girişimcilik Kulubü Ödülü
Üniversite içinde kurulmuş girişimcilik Kulüpleri aracılığı ile üniversite içinde ki girişimlere “Üniversite Girişimcilik Kulübü Ödülü” verilmektedir.

Ödül kazanan girişimlerin sahiplerine eposta yolu ile iletilir.

Girişimci İşadamları Vakfı, Türkiye genelinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren girişimci ve işadamlarının koordinasyonunu ve iş birliğini sağlamak, girişimciliği yaymak-desteklemek-özendirmek ve Türkiye’yi ilgilendiren her türlü ekonomik mesele ile ilgili incelemelerde bulunarak çözüm önerileri sunmak amacıyla 10 Ekim 1996’da kurulmuştur.

MİSYON
İnsana, topluma, çevreye ve temel değerlere duyarlı girişimciler yetiştirerek, geliştirdiği sürdürülebilir iş modelleri ve fırsatları ile paydaşlarına katma değer sunmak ve ülkesinde ve bölgesinde öncü bir organizasyon olmak.

VİZYON
Girişimci İşadamları Vakfı, iktisadi hayatın ahlaki temelde şekillenmesine üye işletmelerin ve ülkemizin rekabet gücünü arttırmak amaçlı, haksızlıkların giderilmesi için mücadele veren, rehberlik ve öncülük görevine uygun hareket eder

Eposta :[email protected]

http://www.girisimcilikodulu.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

13 − three =