6.Girişimcilik Günleri

6.GİRİŞİMCİLİK GÜNLERİ


Girişimcilik Günleri; bütün öğrenci kulüplerinin bağlı bulunduğu sosyal bir platform olan Üniaktivite’nin düzenlediği en aktif kulüp yarışmasında ‘iş ve kariyer alanında’ Türkiye 1. si seçilen Yıldız Teknik Üniversitesi Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün geleneksel organizasyonu olma özelliği göstermektedir.

              6.Girişimcilik Günleri;  sıradan seminerler zincirinin aksine, sektörlerin nabzını tutan, güncel başlıklar altında düzenlenen “seminerler, paneller, workshoplar, eğitimler’ gibi çeşitli organizasyonların bir arada olduğu, girişimcilerin ve şirket kurucularının Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılarla buluşturulduğu bir etkinliktir.

6.Girişimcilik Günleri içeriğini katılımcılara kendi fikirlerini geliştirme, girişimci olmaları sağlama, iş yaşamlarına daha iyi hazırlayan bir etkinlik olmayı hedefliyor.

 

 

Oturumlar;

 

  • Girişimciliğin Geleceği
  • Girişimcilik DNA’sı
  • Hayallerin Peşinden Koşanlar
  • Sosyal Girişimcilik

 

 

Sektörünün önde gelen, girişimci ruhlu, kaliteli ve nitelikli isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı etkinliğimizle kariyerinize yön vermek istiyorsanız 1 Mart  2016 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum Salonu‘nda gerçekleşecek olan 6.Girişimcilik Günlerine katılımlarınızı bekliyoruz.

Detaylı bilgi ve başvuru için adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

İletişim:
Taşkın CENGİZ
Yıldız Seminer Eğitim  Proje Lideri
E mail: taskincengiz@ytukvk.org.tr
Gsm: +90 536 789 9037