6. Digital Analytics Summit

6. Digital Analytics Summit(DAS’19)’i 21 Kasım 2019 tarihinde Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi olarak gerçekleştiriyoruz.

Organizasyon, Saatli Bina adıyla da bilinen ve üniversitenin tarihi binalarından olan, 129 yıllık tarihinde binlerce prestijli ev sahipliği yapmış 495 kişilik

Albert Long Hall’de gerçekleşecektir.

Kim Neden Katılmalı?
Sektör profesyonellerini Boğaziçi Üniversitesi kampüsünde buluşturacak olan Digital Analytics Summit’20 sektörün güncel konularını profesyoneller ve akademisyenler ile ele alacaktır. Zirve, trendlerin ve geleceğin liderliğinin konuşulduğu ilgi çekici konu başlıklarıyla diğer zirvelerden farklılaşmaktadır.

Akademisyenler, danışmanlık firmaları, sektörün önde gelen yöneticileri ve girişimcilerden oluşan konuşmacılarıyla, farklı bakış açılarını bir araya getirecek olan zirve; katılımcılara interaktif işleyişiyle panellerde konuşulanları sektörün profesyonelleriyle birlikte yeniden değerlendirme fırsatı sunacaktır.

Türkiye’nin öncü etkinliklerinden biri olan Digital Analytics Summit; ufuk açıcı tartışmalar, fikirler ve çözüm önerileriyle 6. buluşmasını 21 Kasım 2019’da gerçekleştirecektir.

Konusunda uzman konuşmacıları, yetkin moderatörleri ve saygın katılımcıları ağırlayan Digital Analytics Summit’19’a katılımınızı bekliyoruz.

http://digitalanalytics.xyz