4. Uluslararası Mühendislik Teknoloji ve Uygulamalı Bilimler Kongresi

Sevgili meslektaşlarım, Organizasyon komitesi adına, 24-28 Nisan 2019’da Kiev, Ukrayna’da düzenlenecek olan 4. Uluslararası Mühendislik Teknoloji ve Uygulamalı Bilimler Kongresi Uluslararası Konferansı’nı duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz . ICETAS 2019, araştırmacılara en yeni araştırma bulgularını sunmak ve yeni çıkan teknolojileri ve Mühendislik Teknolojisi ve Uygulamalı Bilimler konularında yönlerini tanımlamak için ideal bir akademik platform sunmaktadır.

Konferans, Mühendislik Teknoloji ve Uygulamalı Bilimler’in her alanında yeni araştırma sonuçlarının sunulmasına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Konferans, önde gelen akademik bilim insanlarını, araştırmacıları ve araştırma uzmanlarını, Mühendislik Teknoloji ve Uygulamalı Bilimler’in tüm yönleriyle ilgili deneyimlerini ve araştırma sonuçlarını paylaşmalarını ve paylaşmalarını amaçlamaktadır. Bilim adamları, mühendisler ve uygulayıcılar için en yeni araştırma sonuçlarını, fikirlerini, gelişmelerini ve Mühendislik Teknolojisi ve Uygulamalı Bilimler alanındaki uygulamalarını sunmaları için önde gelen disiplinler arası bir forum sağlar.

Konferans, dünyanın önde gelen bilim insanlarını, araştırmacıları ve bilim adamlarını bir araya getirecek. ICETAS 2019, Mühendislik Teknoloji ve Uygulamalı Bilimler üzerine odaklanan başarılı konferans dizilerinin yaklaşan bir etkinliği. Bilimsel program, Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler alanında akademik seviyenin sürdürülmesinde ve fen seviyesinin yükseltilmesinde rollerine özellikle odaklanarak, Mühendislik Teknoloji ve Uygulamalı Bilimler araştırma, üretim ve kullanımındaki güncel gelişmelere odaklanmaktadır. Konferansın hedefleri, dünyadaki tüm uluslararası prestijli akademisyenler için bilimsel bir forum sağlamak ve son teknoloji bilginin interaktif alışverişini sağlamak. Konferans, klinik çalışmalarda ve bilimsel deneylerde kanıtlanmış kanıta dayalı faydalara odaklanacaktır.

Saygılarımla,

Dr. Ayhan EROL

Confence Yönetim Kurulu Başkanı

icetas.com

Kongre Konuları
Katkı Üretimi Makine öğrenme
Hayvan bilimi Mekatronik Sistemler
Uygulamalı Fizik Malzeme karakterizasyonu Hesaplamalı malzeme bilimi ve Mühendisliği
Yapay zeka Makine Mühendisliği
Biyoloji Mekanik Şekillendirme Süreçleri
Biyomedikal mühendisliği Mekatronik Sistemler
Biyoteknoloji Mobil bilgisayar
Kimya Mühendisliği Çok Ölçütlü Karar Verme Teknikleri
Bulut bilişim Ağ Teknolojileri
Kompozitler ve Hibrit Malzemeler Yeni Malzemeler ve Uygulamalar
Korozyon ve Yüksek Sıcaklık Koruması Yönetim üretiminde yeni eğilimler
İnşaat mühendisliği
Malzeme Seçiminde Ekonomik ve Çevresel Konular PM Yapısal Parçalar
Elektrik Mühendisliği Toz Enjeksiyon Kalıplama
Gömülü sistemler Toz Metalurjisi
Gıda Mühendisliği Yenilenebilir Enerji Sistemleri
Sert Malzemeler ve Elmas Aletler Katılaşma ve Döküm
Isı tedavisi Yüzey İşlem
Sıcak İzostatik Presleme Veterinerlik Bilimleri
bir şeylerin interneti Atıksu
İnternet Teknolojileri Atıksu Arıtma Teknolojileri
Hafif Metaller ve Alaşımlar Kaynak ve Birleştirme Süreçleri
Hidrolik ZooteknikYFASI