4. Okul Sağlığı Sempozyumu

4. Okul Sağlığı Sempozyumu
Hatay
Nisan 13, 2018 – Nisan 14, 2018

Daha önce ertelemek zorunda kaldığımız 4. Okul Sağlığı Sempozyumu’nu 13-14 Nisan 2018 tarihlerinde yine Hatay’da yapmayı kararlaştırdık. Sempozyuma okul sağlığı alanında çalışan tüm sağlık profesyonelleri, psikolojik danışmanlık ve rehberlik ile beden eğitimi öğretmenleri başta olmak üzere tüm öğretmenler, okul yöneticileri ve tüm ilgili meslek çalışanları davetlidir.

Sempozyumda sözel ve poster bildiri kabulü yapılacak olup bildiri kabulü sempozyum web sayfası üzerinden açılmıştır. Bu yılki ana tema “Okullarda Ruh Sağlığının Geliştirilmesi” olmakla birlikte, okul sağlığının tüm alanlarında bildiri kabul edilecektir.

İki gün sürecek olan sempozyumda Antakya, Harbiye ve Samandağ yörelerine yapacağımız sosyal etkinliklerle, sizlere Hatay’ın tarihi ve kültürel zenginliklerini de göstermek istiyoruz. Sizleri 13-14 Nisan 2018’de Hatay’da görmekten mutluluk duyarız.

Prof. Dr.Tacettin İnandı

Prof. Dr.Türkan Günay

Kongre Eş Başkanı

Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı

Kongre Eş Başkanı

Halk Sağlığı Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

İletişim Bilgileri: Prof. Dr. Nazan Savaş. Sempozyum Sekreteri, Mustafa Kemal Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı, Antakya- Hatay

E-posta: drnazansavas@hotmail.com Tel. 0(326) 245-5114 – Belgegeçer: 0(326) 245-5305

Önemli Bilgiler

● Sempozyum Tarihi: 13-14 Nisan 2018

● Sempozyum Yeri: Atatürk Konferans Merkezi, Mustafa Kemal Üniversitesi – Hatay

● Kayıt Ücreti: Araştırma görevlisi ve öğrenciler için 75 TL, Uzman, öğretim üyesi ve diğerleri 100 TL

● Kayıt Ücreti içerisinde iki gün öğle yemeği ve kongre çantası yer alacaktır

● Bildiri Kapanış 9 Şubat 2018

● Erken Kayıt ve Vazgeçme Tarihi: 15 Mart 2018, Bu tarihten önce kayıt olup vazgeçenlere yatırdıkları ücret havale masrafı hariç olarak iade edilecektir

● Web adresi: