4.Gamification Meetup-Oyunlaştırma Konferansı

Gamification Meetup
Gamification Meetup

Gamification Meetup, 6 Haziran 2020 Cumartesi günü İTÜ Mezunlar Derneği ve Gamfed Türkiye Gönülleriyle İstanbul Teknik Üniversitesi Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisinde 4. kez oyun ve oyunlaştırma meraklılarını buluşturuyor.

Bu seneki mottomuz #OyunlarınGücüAdına

Önceki yıllarda Bahçeşehir Üniversitesi’nde 300’den fazla kişinin katılımlarıyla 3 kez gerçekleşen etknilikte katılımcılar oyunlaştırma alanında uluslararası platformlarda yer alan yerli ve yabancı pek çok ünlü konuşmacıyı dinleme ve atölyelerine katılma şansını yakalayacaklar. Bu sene 2 katı büyüyerek 600 kişilik salonda Avrupa’nın en büyük oyunlaştırma etkinliği olacak.

Dünya’yı kasıp kavuran “Gamification – Oyunlaştırma” kavramını öğrenmek, deneyimlemek ve paylaşmak isteyen herkesin katılabileceği Gamification Meetup, aynı zamanda geniş network ağı sayesinde katılımcılara sektördeki insan ve kuruluşlarla tanışma imkanı sağlıyor.
Gamification Meetup 4. etkinliğinin alanında uzman konuşmacıları çok yakında açıklanacak!Etkinlik Programı ve Konuşmacı listesini www.gamificationmeetup.com adresinden Mart ayından itibaren takip edebilirsiniz.

GamFed Hakkında:
GamFed Uluslararası Oyunlaştırma Federasyonu, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de “Oyunlaştırma” tekniğini yaygınlaştırmak, bireyleri, şirketleri, okulları bu tekniğin doğru kullanımına teşvik etme ve bu konuda olanak sağlama amacını güden bir dernektir. Oyunlaştırma kavramı “oyun mekaniklerinin profesyonel alanlarda davranış değişikliği sağlamak amacı ile kullanılması” olarak tanımlanmaktadır.
GamFed’in dünya üzerinde farklı ülkelerde temsilcilikleri bulunmaktadır. Türkiye temsilcisi Ercan Altuğ Yılmaz, bu oluşumun Türkiye’de ilerlemesine destek olmakta ve GamFed Türkiye kadrosu tamamen gönüllü bireylerden oluşmaktadır. Gamfed Konferanslarının gelirleri, GamFed Türkiye ekibi tarafından belirlenen sivil toplum örgütlerine bağışlanmakta ve özellikle üniversitelere “oyunlaştırma” konusunda seminerler düzenlemek üzere kullanılmaktadır. Gamfed Gamification Meetup’ın yanı sıra 2019’da 2.’si düzenlenen Gamfed Gamification Hackathon ismi ile oyunlaştırma gönüllülerinin şirketler ile buluşup tasarladıkları oyunlaştırma projelerini paylaşmaları sağlanmıştır.

İTÜ Mezunlar Derneği Hakkında :
İTÜ Mezunları Derneği, mezunlarının üniversite ile bağlarını güçlendirerek, mezunlarımız arasında başta iş hayatında olmak üzere bir sinerji yaratmak, öğrencilerimiz ile mezunlarımızı bir araya getirerek, öğrencilerimize mühendislik ve iş hayatı konusunda yol göstermek ve Dünya’nın İTÜ’sü olmak hedefinde ilerleyen Üniversitemize maddi ve manevi destek sağlamak amacıyla 1989 yılında kuruldu.

Yaklaşık 7.000 üyesi olan derneğimiz, gerçekleştirdiği proje ve etkinlikler ile İTÜ camiasını bir araya getirmekte ve üniversitemize destek vermektedir.

Detaylı Bilgi için:

Gamfed Türkiye Youtube Kanalı : https://www.youtube.com/channel/UC-qGaIXW3jCkp2B_j0COsYg/videos

E-posta: gamfed@oyunder.org

Tüm sosyal medya hesaplarından takip etmek için: @GamFedTurkey

Gamfed Türkiye Temsilcisi Ercan Altuğ YILMAZ