4. FMCG Case Camp

FMCG sektörünü yakından tanımak ve kariyerine bu alanda yön vermek istiyorsan, sektörün lider şirketleri, Anbean’ın düzenlediği FMCG Case Camp’ta seni bekliyor!

Anbean tarafından bu yıl 4.sü düzenlenecek olan FMCG Case Camp, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden seçilmiş öğrencileri ve FMCG sektörünün en prestijli şirketlerini aynı platformda buluşturmayı hedefleyen bir kariyer aktivitesidir.

17-18-19 Ekim tarihlerinde konaklamalı olarak gerçekleştirilecek olan FMCG Case Camp, kariyerlerine yön vermek ve FMCG sektörünü daha yakından tanımak isteyen 3., 4. sınıf ve yüksek lisans öğrencilerine üç günlük heyecanlı bir deneyim fırsatı sunuyor.

FMCG Case Camp; şirket sunumları, vaka çalışmaları, focus gruplar, interaktif oyunlar, inspiring talk oturumları ve daha birçok interaktif aktiviteyle katılımcılarına FMCG dünyasının kapılarını açarken, öğrencilerin modern iş hayatına ilk adımlarını atmalarını sağlıyor.

Kimler katılabilir?
Tüm üniversitelerden, FMCG Sektöründe kariyer hedefleyen 3. ve 4. sınıf lisans, yüksek lisans öğrencileri veya yeni mezunlar katılabilir.

Etkinlik ücreti 180 TL’dir.

Son başvuru tarihi: 6 Ekim 2019
Başvuru için www.fmcgcasecamp.com