4. e-BilimŞenliği Lise Öğrencileri Paylaştayı

Lise Sunumları
4. e-BilimŞenliği Liseliler Paylaştayı

Sevgili lise öğrencileri,
Türkiye Eğitim Kampüsü BilimSenligi.Com sitesi olarak 2019 yılından ilkini gerçekleştirdiğimiz e-bilimşenliği bu yıl 4. kez sizlerin sunum paylaşımlarınızla devam etmekte. Sunum paylaştayımıza sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

Tüm liseli arkadaşlarımızın sunum konuları değerli olduğunun farkında olduğumuz için başvurularda herhangi bir seçim süreci işlemeyecek. Tüm başvurular kabul edilecek.

Sunumlar için istediğiniz programı kullanabilirsiniz. (Microsoft PowerPoint, Prezi, Google Slaytlar, Keynote, Visme, SlideRocket…)

E-bilimşenliği’mizde sunumlarınızı bekliyoruz.

Gelin hep birlikte Bilim Şenliği gününü şekillendirelim.

Seren Anaçoğlu

Organizasyon Lideri
Seren ANACOGLU
Kabataş Erkek Lisesi/ MUN Eğitimcisi/ İklim Aktivisti

Sunumlar

      1 Nisan 2022

      • Beren Su UÇAN - Melis ARI
        Beren Su UÇAN – Melis ARI
      • 18:30-18:40 Ergenlerde Sosyal ve Duygusal Öğrenme Becerileri
        Beren Su UÇAN – Melis ARI / TÜBİTAK Fen Lisesi
        Merve Koçer / Danışman Öğretmen
      • Gökçenur Akdeniz
        Gökçenur Akdeniz
      • 18:50-19:00 Tarihten Gelen Kültür
        Gökçenur Akdeniz / Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi
        Tülay Babadağ Çevik / Danışman Öğretmen
      • Belemir İNAN
        Belemir İNAN
      • 19:10-19:20 Mitolojilerin İnsan Yaşamına Yansıması
        Belemir İNAN / Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi
        Esra KÖYLÜOĞLU / Danışman Öğretmen
      • Yağmur Çalık
        Yağmur Çalık
      • 19:30-19:40 Nadir Görülen Genetik Hastalıklar
        Yağmur Çalık / Anabilim Anadolu Lisesi
        Melek Bıçakçı / Danışman Öğretmen
      • Gülsen Ece ÖZGE
        Gülsen Ece ÖZGE
      • 19:50-20:00 Demiryollarında Güvenli ve Ekonomik Sinyalizasyon Sistemi
        Gülsen Ece ÖZGE / TÜBİTAK Fen Lisesi
        Merve Koçer / Danışman Öğretmen
    • 2 Nisan 2022
    • Aksana Əliyeva
      Aksana Əliyeva
        • 18:30-18:40 Bilimsel Gaflar-2 “DoğadanTeknolojoye”
          Aksana Əliyeva / Balakən Nəsimi Məktəb
          Nubar Qurbanova / Danışman Öğretmen
        • Betül KOÇ
          Betül KOÇ
        • 18:50-19:00 Japon Kültürü
          Betül KOÇ / Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi
          Esra KÖYLÜOĞLU / Danışman Öğretmen
        • Damla TURHAN
          Damla TURHAN
        • 19:10-19:20 Yapay Zeka ve Robotik
          Damla TURHAN / Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi
          Esra KÖYLÜOĞLU / Danışman Öğretmen
        • Ela AKBAŞ
          Ela AKBAŞ
        • 19:30-19:40 Ben Kendimim ve Kendimken Çok Güzelim
          Ela AKBAŞ / Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi
          Esra KÖYLÜOĞLU / Danışman Öğretmen
        • Gamze YENTUR
          Gamze YENTUR
      • 19:50-20:00 Çevre kirliliği
        Gamze YENTUR / Dr. Saadettin Hacı Evliyagil Anadolu Lisesi
        Zeynep Öz / Danışman Öğretmen

     

  • Sunum süresi : 12-15 dk.
    Sunum Tarihleri: 01-02 Nisan 2022
    Yer: Online (Zoom) / Youtube ( Zoom bilgileri daha sonra mail adreslerinize iletilecektir. )

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

three + sixteen =