4. Akdeniz Kalite Sempozyumu

Not: Katılım ücretsizdir. Katılım talebinizi online olarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek yapabilirsiniz.

* Katılımcılara sertifika verilecektir

Sempozyumun Amacı

Akdeniz Üniversitesinin Türk Standartları Enstitüsü ve Türkiye Kalite Derneği ile birlikte düzenlemiş olduğu Akdeniz Kalite Sempozyumu, günümüz rekabet ortamında, mükemmelliğe erişme çabasında olan kuruluşların, çıktıkları kalite yolculuğundaki çabalarını diğer kurum ve kuruluşlar ile paylaşabilmelerine olanak sağlayacak bir organizasyon olarak tasarlanmıştır. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen sempozyumun kalite ve yönetim sistemleri konusunda yerel, ulusal ve uluslararası alanda yaşanan gelişmeleri, geliştirilen yeni yöntem ve teknikleri, başarılı uygulamaları bölgeye aktaracak bir bilgi paylaşım platformu olması amaçlanmıştır.

Sempozyum Misyonu

“Batı Akdeniz Bölgesinde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlarda, Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarının gelişimine katkıda bulunmak; bu kurum ve kuruluşlardaki gerçekleştirilen iyi uygulamaları özendirmek; bu kuruluşları ulusal ve uluslararası düzeyde gerçekleştirilen kalite ödül süreçlerine hazırlamak; rekabet ve kalite seviyelerini arttırmaktır.”

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Kalite Yönetimi Birimi

www.akdenizkalitesempozyumu.net
[email protected]
0242 310 69 84 / 310 66 78 / 310 66 79

Dumlupınar Bulvarı 07058 Kampus
Akdeniz Üniversitesi
Antalya / TÜRKİYE

http://www.akdenizkalitesempozyumu.net/Default.aspx

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.