3. Yeni Nesil Eğitim Konferansı Başvuruları Başlıyor

Doğa Koleji, Turkcell ve İstanbul Üniversitesi işbirliğiyle Eğitimde Değişim Hareketi Başlıyor!

Eğitimde Değişim Hareketi, Doğa Koleji, Turkcell ve İstanbul Üniversitesi’nin Türk eğitim sistemine kazandırdığı lider bir proje niteliği taşıyor. Eğitimde Değişim Hareketi, Yeni Nesil Eğitim anlayışlarına ve uygulamalarına destek veren, özgün, yaratıcı ve fark oluşturan, her türlü projenin sergilenmesine olanak sağlayan, ayrıcalıklı bir eğitim platformudur. Bu platformda öğretmenler, kalıplara ve geleneksel eğitim ortamlarına bağlı kalmadan, hayallerini sınırlandırmadan hazırladıkları projeleri paylaşabilme ve kendilerini ifade edebilme şansı yakalar.

Tarih: 23 Şubat 2013
Yer : Doğa Koleji Bahçeşehir Kampüsü
Son Başvuru: 10 Şubat 2013
Bilgi için: www.egitimdedegisimhareketi.org

“Ben de bu harekette yer almak istiyorum, ben de projeme güveniyorum.” diyen tüm öğretmenleri www.egitimdedegisimhareketi.org adresinden projelerini bizimle paylaşmalarını bekliyoruz. 16 ayrı workshop çalışmasının gerçekleştiği, 28 özgün projenin paylaşıldığı 2012 Yeni Nesil Eğitim Konferansı’ndan aldığımız güç ve heyecanla bu yıl ki konferansa start veriyoruz. İstanbul Üniversitesi öğretim görevlilerinden oluşan akademik kurulun, onayladığı tüm projeler 15 Şubat 2013 tarihinde www.egitimdedegisimhareketi.org adresinden ilan edilecek.

“Benim projem de Eğitimde Değişim Hareketi’ni başlatarak Yeni Nesil Eğitim Konferansı’nda yer almalı.” diyen tüm katılımcılarla, 23 Şubat 2013 tarihinde Bahçeşehir Doğa Koleji’nde buluşmayı diliyoruz.