3. Yaşam Bilimleri Kongresi

Yaşam Bilimleri
Yaşam Bilimleri

3. Yaşam Bilimleri Kongresi

Değerli Meslektaşlarımız ve Sevgili Öğrencilerimiz,
Abdullah Gül Üniversitesi, Yaşam ve Doğa Bilimleri Fakültesi’nin ev sahipliğinde 23-24 Şubat 2018 tarihlerinde, Kayseri’de III. Yaşam Bilimleri Kongresi’ni düzenleyeceğimiz bilgisini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duymaktayız.

III. Yaşam Bilimleri Kongresi’nde, yaşam bilimleri alanında çalışan temel, klinik ve mühendislik bilim alanlarından uzman ve öğrencilerimizi bir araya getirerek interaktif bir ortam yaratmayı hedefliyoruz. Kongremizde temel olarak kanser biyolojisi, proteomiks, biyoinformatik, doku mühendisliği, kök hücre, nanobiyoteknoloji, sinirbilim, immünoloji ve biyomedikal enstürmantasyon gibi önemli konuları ele alacağız. Yaşam Bilimleri Kongresi’nin Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoloji, Biyomühendislik, Tıp, Eczacılık, Diş Hekimliği, Kimya Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Nanoteknoloji ve diğer temel bilim alanlarında uzmanlık yapan bilim insanlarının araştırmalarına ve öğrencilerimizin vizyonlarına önemli katkılar sunacağına inanıyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı ve öğrencilerimizi, yaşam bilimlerinin temel konularını en güncel hali ile tartışmak ve Kayseri’nin mistik ve büyüleyici atmosferini yaşamak üzere III. Yaşam Bilimleri Kongresi’ne katılmaya davet ediyoruz.

Saygılarımızla.

Düzenleme Kurulu Adına

Prof. Dr. Yusuf BARAN

Rektör Yardımcısı

Abdullah Gül Üniversitesi

KONU BAŞLIKLARI

Hücre Biyolojisi

Kanser Genetiği

İnsan Genetik Hastalıkları

Biyomühendislik

Kök Hücreler

Rejeneratif Tıp

Hedefe Yönelik İlaçlar

İlaç Taşıyıcı Sistemler

Biyomalzeme

Farmakogenetik

Epigenetik

Proteomiks

Biyoinformatik

Doku Mühendisliği

Sinir Bilimi

İmmunoloji

Biyoenstrümentasyon

Nanobiyoteknoloji

III. YAŞAM BİLİMLERİ KONGRESİ
23-25 Şubat 2018
https://www.yasambilimlerikongresi.org/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin