3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı Başlıyor

Teknoloji Fuarı

Türkiye’nin önde gelen isimleri, teknoloji lideri firmaları, kamu kurum ve kuruluşları, start up stantları, eğitimler ve VTalks Experiences konuşmaları… 3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı, sizleri teknolojinin zirvesinde bir yolculuğa davet ediyor.

3. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı,
9-12 Haziran 2021 tarihlerinde
ATO Congresium’da.

Türkiye Verimlilik Vakfı, Verimlilik ve Tekonoloji Fuarı ile ülkemizde ve dünyada verimliliğin arttırılmasına katkı sağlayan teknolojik ürünlerin sergilenmesini, bu çalışmaların geniş kitlelere ulaştırılmasını ve verimlilik alanında farkındalığın artırılması amaç edinmiştir. Bu fuar ile yerli ve yabancı şirketlerin – kuruluşların – yakın ilişkiler kurması, karşılıklı proje, teklif, ürün gibi alanlarda alışverişlerin yapılması, işbirliklerinin kurulması fuarın diğer amaçlarındandır.

Verimlilik ve Teknoloji Fuarı “İleri Teknolojiler” temasıyla gerçekleşecek olan fuar, başta savunma sanayi olmak üzere sanayi, eğitim, enerji, tarım, iletişim, ulaşım ve sağlık sektörlerindeki akıllı çözüm teknolojilerini kapsamaktadır.

3. VERİMLİLİK VE TEKNOLOJİ FUARI 2021’e, önceki yıllarda gerçekleştirilen fuarlarda olduğu gibi, başta savunma sanayi olmak üzere, sanayi, eğitim tarım, iletişim, ulaşım ve sağlık sektörlerinde faaliyet gösteren üretici veya tedarikçi olarak yerli ve yabancı 250 firma veya temsilci katılması hedeflenmektedir.

Verimliliğe katkı sağlayan teknolojik ürünlerin sergilenmesiyle verimlilik farkındalığının artırılması hedeflenmektedir.

Fuar süre zarfında katılımcı firmalar, yerli ve yabancı üretici veya tedarikçiler, heyetler ve temsilciler tarafından ziyaret edilecek ve çalışılan alanları inceleme fırsatı yakalayacaklar.

Büyüyen Türkiye’de rol almak için,
Verimlilik sağlayan teknolojilerle tanışmak için,
Yurtiçi ve yurtdışı profesyonel ziyaretçilerle bir araya gelmek için,
Global networklar oluşturmak için,

1 Yorum

  1. Fuarın ilk günü Youtube kanalımız için VLOG çekmeye gideceğiz, fuara gelmek isteyen takipçilerimizle görüşmek dileğiyle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin