3.Uluslararası Kültürel Bilişim&İletişim ve Medya Çalışmaları konferansı

Merhaba!
Bu yıl, 20-22 Nisan 2020 tarihleri arasında 3.sünü düzenleyeceğimiz “Kültürel Bilişim, İletişim ve Medya Çalışmaları” konferansımıza hoş geldiniz. Konferansın temel amacı, iletişim ve kültürel bilişim alanının farklı disiplinlerinde çalışmakta olan akademisyenleri bir araya getirerek bilgi ve deneyim paylaşımı sağlamaktır. Konferans, Dünya’nın farklı ülkelerinden akademisyenleri bir araya getirmeyi amaçlarken, siz değerli araştırmacılara da iletişim ve kültürel bilişim alanlarından çalışmalarınızı değerli akademisyenlere sunma fırsatı sağlamaktadır. Konferansın resmi dilleri Türkçe ve İngilizcedir. Konferans, Yunanistan’ın University of the Aegean ile Aydın Adnan Menderes Üniversitesi tarafından ortaklaşa düzenlenmektedir.

Konferansımıza, Kültürel İletişim, İletişim, Medya Çalışmaları, Radyo, Televizyon, Sinema, Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Ekonomi, Yöneticilik, Siyasal İletişim, İnsan Kaynakları, Sosyal Medya, Fotoğrafçılık, Yeni Medya, Eğitimde İletişim, Sağlık İletişimi, İletişim Sosyolojisi, İletişimde Uzaktan Eğitim, Görsel İletişim-Tasarım, Gazetecilik, İletişimde Etik ve iletişim ve medya çalışmalarına yönelik diğer alanlardan çalışmalarınızla katılabilirsiniz.

Konferansımız akademik teşvik ve doçentlik başvuru kriterlerini sağlamaktadır.

Uluslararası Kültürel Bilişim&İletişim ve Medya Çalışmaları konferansına özet göndermek isteyen katılımcılar için, paragrafın sonunda bir örnek belge bulunmaktadır. Özetlerinizi lütfen bu örnek belgeye göre hazırlayarak, 2020cicms@gmail.com adresine gönderiniz.

Önemli Tarihler:
1 Eylül 2019: Makale çağrısı
15 Mart 2020: Konferansa özet bildiri gönderimi için son gün. (Konferansa kabul/red edildiğinize dair belge, özet gönderimini takip eden 5 iş günü içerisinde sizlere gönderilecektir.)
3 Nisan 2020: Konferansa kayıt (ödeme) için son gün.
20-21-22 Nisan 2020: Konferans
1 Mayıs 2020: Konferans özet e-kitabının yayınlanması.
1 Temmuz 2020: Konferansa gönderilen bildirilerin full metinlerinin gönderilmesi için son gün.
13 Temmuz 2020: Konferans tam metin e-kitabının yayınlanması.