3. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi

Değerli Meslektaşlar,

Sizleri, Adana Çukurova Üniversitesi’nde 22-24 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 3. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi (ICCI-2015)’nde görmekten onur ve mutluluk duyacağız. Kongrenin ana teması Yüksek Eğitimde Program Çalışmaları olarak belirlenmiştir. Kongre Eğitim Programları ve Öğretim Derneği (EPÖDER, Ankara) ile Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi (Adana) işbirliği ile düzenlenmektedir.

3. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi (EPOK-2015) dünyadaki meslektaşlarla uzmanlık, deneyim ve akademik çalışmaların paylaşımına katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Program, çağrılı konuşmacılar, bildiri sunumları, çalıştay ve panelleri kapsamaktadır.

ICCI-2015, yüksek eğitim bağlamında kavramsal analiz, tasarım, uygulama ve performans değerlendirmesi ve deneysel çalışmaları kapsayan araştırmaları ele alacaktır. Lütfen herhangi bir yerde yayınlanmamış ya da sunulmamış özgün bildirilerinizi bildiri ekleme menüsünü kullanarak gönderiniz. Kongrenin ana teması Yüksek Eğitimde Program Çalışmaları olsa da genel olarak program çalışmaları ile ilgili araştırmalarınızla da katkı sağlayabilir ve kongrede yer alabilirsiniz.

ICCI-2015 bildiri tam metinleri, elektronik bir bildiri kitapçığında yayınlanacaktır. Ayrıca, bildiriler arasından seçilen bazı tam metinler bilim kurulu tarafından değerlendirildikten sonra elektronik bir kitap olarak da yayınlanacaktır. Bildirilerini hakemli bir dergide yayınlamak isteyen yazarlar, Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Dergisi ve Pegem Eğitim ve Öğretim Dergisine gönderebilecektir. Bildiriler hakem değerlendirmesi sürecinden sonra yayınlanacaktır.

Sizleri Adana’da görmeyi heyecanla bekliyoruz,

Saygı ve sevgilerimizle,

Prof.Dr. Özcan DEMİREL Doç.Dr. Ahmet DOĞANAY
Kongre Eş Başkanı Düzenleme Kurulu Başkanı

Kapsam
3. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi (EPOK-2015) dünyadaki meslektaşlarla uzmanlık, deneyim ve çalışmaların paylaşımına katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda kongrenin ana teması Yüksek Eğitimde Program Çalışmaları şeklindedir. Kongrenin alt temaları (Bunlarla sınırlı kalmamak üzere):

· Öğretmen Eğitiminde Politika, Model ve Uygulamalar
· Lisansüstü Eğitim
· Yüksek Eğitimin Uluslararasılaştırılması
· Yüksek Eğitimde Akreditasyon
· Yüksek Eğitimde Yaşam Boyu Eğitim
· Yüksek Eğitimde Uzaktan Eğitim ve E-öğrenme
· Yüksek Eğitimde Karşılaştırmalı Eğitim
· Yüksek Eğitimde Program Geliştirme Modelleri
· Yüksek Eğitimde Öğrenme-Öğretme Süreci
· Yüksek Eğitimde Örtük Program
· Yüksek Eğitimde Program Değerlendirme ve Modeller
· Yüksek Eğitim Programlarında Yeni Eğilimler
· Yüksek Eğitimde Yenilik ve Değişimler
· Mesleki Gelişim ve Personel Gelişimi

E-Mail:[email protected]
Adres:Çukurova Üniversitesi, Eğitim Fakültesi,
01130, Sarıçam / Adana

http://www.icci-epok.org/tr/default.asp

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

thirteen − twelve =