3. Uluslararası Çizgi Film Festivali

Çizgi Film Festivali

Öğretmenin ile birlikte festivalin özel davetlisi olmak ve 3. Uluslararası Çizgi Film Festival afişi de senin elinden çıksın istersen.

Aşağıdaki afişi baştan sona yeniden tasarlayıp #thecartoonmillçizgifilmfestivali etiketiyle paylaş. Eğer 23 Nisan tarihine kadar en çok oy alan çalışma sahibi olursan, 1 öğretmenin ile birlikte festivalimizin özel davetlisi olacaksınız. Öğretmen ve öğrenci ulaşım, konaklama, yemek ve festival eğitim giderleri bize ait.

2 gün boyunca Kaş’ta misafirimiz olup farklı ülkelerden gelen çizgi film sanatçıları ile çizgi film atölyelerine katılıp yaz tatiline değer katabilirsin.
+14 yaş ve üzeri, öğrenci olan tüm bireylerin katılımına açıktır. Not: Kaş Kaymakamlığı ve The Cartoon Mill logolarına sayfalardan ulaşabilirsiniz. Afiş yazı içerikleri aynı kalacak şekilde, yazı stilini isteğe göre değiştirebilirsiniz. Afişte kullanılacak görsel kendi tasarımınız ve bir çizgi film festivali içeriğine uygun olmalı.
#thecartoonmillçizgifilmfestivali Etiketi ile yalnızca Instagtamda paylaşılmalı, paylaşılmayan afişler değerlendirmeye alınmaz, değerlendirme yalnızca yüklenen afişlerin beğeni oranına göre yapılır, en çok orana sahip afiş ilan edilir. (En fazla oylama alan afiş görseli şiddet ve uygunsuz içeriğe sahipse; logolar, festival başlık ve tarihler yanlışsa; bu durumda bir sonraki en fazla beğeni oranına sahip afiş ilan edilir)
23 Nisan Tarihinden sonra eklenen çalışmalar dikkate alınmaz.
The Cartoon Mill tarafından düzenlenmektedir.

Son tarih: 23 Nisan 2019

https://www.facebook.com/cartoonmill

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin